• PC Windows
  • Chronicles of Shakespeare (Double Game Pack) (PC)

Chronicles of Shakespeare (Double Game Pack) (PC)

  • PC
  • Skladom
  • jazyk

11,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

2 fantastické dobrodružné hry s hľadaním predmetov od tvorcov Edna & Harvey & The Whispered World.
Sen noci svätojánskej (A Midsummer Night's Dream)
Shakespeare napísal Sen noci svätojánskej, keď po ňom chceli, aby napísal komédiu na oslavu svadby jeho urodzených priateľov. Sen noci svätojánskej je oslavovaný za svoje dojemné pojatie lásky, snov a tvorivej fantázie; je považovaný za skutočne originálne majstrovské dielo. Príbeh 4 milencov, ktorých vzájomné roztržky ďalej komplikujú ich vstup do rozprávkového lesa, kde sa hrajú víly. Sledujte zvraty a pomôžte Shakespearovi dostať sa na londýnske javisko.
Rómeo a Júlia (Romeo and Juliet)
Londýn v roku 1590. Shakespeare sa snaží získať uznanie a stať sa členom „Lord Strange’s Men“, renomovanej hereckej spoločnosti. Aby preukázal, že je členstva hodný, Shakespeare najskôr musí dokončiť svoje tragické majstrovské dielo Rómeo a Júlia. Zažite najvášnivejší milostný príbeh, ktorý bol kedy napísaný a preskúmajte krásne romantické prostredie. Dokážete pomôcť Rómeovi dostať sa do náručia Júlie, keď nimi metá vzdor voči svojim rodinám? Objavte cez 30 vysoko detailných a autentických lokalít v tomto romantickom dobrodružstve so skrytými predmetmi. Dokážete nájsť stopy a ísť po ceste, ktorá Rómeovi pomôže dostať sa k svojej Júlii?
Zažite dve podmanivé historické dobrodružné hry o tvorbe dvoch Shakespearových najlepších majstrovských diel
Nádherná 2D grafika, ručne kreslené animácie
Neuveriteľná interaktívna hĺbka
Emocionálne chytľavé rozprávanie
Cez 30 detailných lokalít v každej hre
Minimálna konfigurácia :
Windows XP, Vista[32bit], Win 7, Win 8, procesor 2000MHz, pamäť 1024MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 0.30GB voľno na disku, 16x CDROM

Súvisiace produkty