Michael Phelps - Push the Limit (XBOX 360)

  • XBOX 360
  • Skladom
  • pohybová - KINECT

14,90 €

Krabicová verzia

Popis

Hra podporuje pohybové ovládanie Xbox 360 Kinect.
Vôbec po prvýkrát prináša hra Michael Phelps: Push the Limit pre Kinect zábavu, fitness a vzrušenie z plávania. Vďaka inovatívnej, pohybom ovládanej hernej technológii, môžete zmeniť svoju obývačku na veľký bazén - dosť veľký pre celú rodinu či partiu priateľov!
Člupnite do príležitostných zábavných zápasovs s priateľmi a rodinou, alebo sa ponorte hlbšie do sveta závodného plávania v režime kariéry a posúvajte sa v rebríčku aby ste získali šancu, vyzvať najlepšieho plavca sveta: Michaela Phelpsa osobne.
Michael Phelps získal 14 zlatých medailí. Prelomil 39 svetových rekordov. A teraz chce preniesť svoju vášeň pre plávanie priamo do Vašej obývačky.
Zmeňte svojiu izbu na bazén až pre 8 osôb. Alebo vyzvite celý svet online na Xbox Live!
S Phelpsom, ako osobným trénerom plávania, vyburcujte dav, zlepšite reakcie na štarte, potápanie, otočky a finiš. Súťažte s pretekoch freestyle, znak, motýlik a prsia na krátke a dlhé vzdialenosti.
Vy ste ovládač, Vaše pohyby sú replikované na obrazovke. Postavte sa z pohovky a skutočne sa ponorte do hry!
Najmodernejšie vodné efekty Vás prenesú na nakrajšie miesta na celom svete, vrátane pohorí, veľkých miest, mrakodrapov, architektonických skvostov a na outdoorovú športovú arénu pre 80000 divákov.
Zvoľte si cestu závodnou sezónou, vyhnutie sa, alebo stretnutie so súpermi a zúčastnite sa sa Výročných hier na konci sezóny, kde môžete získať slávu a medaily ... a súťažiť proti samotnému Michaelovi Phelpsovi.
Hra vyžaduje snímač Xbox 360 Kinect Sensor!

Súvisiace produkty

Blackwater (XBOX 360)

Blackwater (XBOX 360)

  • XBOX 360
  • Skladom

9,90 €

Kúpiť