• Homefront - The Revolution (PS4)

Homefront - The Revolution (PS4)

  • PS4
  • Skladom
  • jazyk

14,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Píše sa rok 2025 a predtým slávna Amerika je na kolenách - podľahla vyspelým okupačným jednotkám Severnej Kórey. Príbeh sa odohráva v slávnom meste Philadelphii, ktoré bolo kedysi rodiskom nezávislosti a ktoré je dnes ghetom ovládaným obrnenými hliadkami udržujúcimi poriadok divokou silou. Sny obyvateľov dávno zhasli a tak je len na Vás, ak ich dokážete znovu rozžiariť a pomôcť ľudu zahnať utlačiteľa.

Pripojte sa k partizánskej vojne, ktorá sa formuje vo vybombardovaných uliciach a opustených častiach metra. Niektorí stále nezabudli ako chutí sloboda a ochotní zažať druhú americkú revolúciu. Každá sloboda však svoju vlastnú cenu ...

Hráča iste poteší otvorený svet plný najrôznejších možností, kde bude Vašou úlohou viesť partizánsku vojnu a oslabiť nepriateľa na strategicky dôležitých miestach. Okolitý svet sa mení podľa Vašich činov a nepriateľ značnú výhodu v pokročilých technológiách, palebnej sile, veľmi kvalitnom brnení a vzdušnej podpore.
 

Bude preto len na Vašom strategickom uvažovaní a obozretnom postupe, či uspejete. Preto hor sa na prepadnutia, sabotáže, infiltráciu medzi nepriateľov a ďalších nevojenských taktík v rozľahlom meste Philadelphie. Pri hre jedného hráča sa naučíte používať základné partizánske taktiky, ktoré môžete spoločne s pohotovým uvažovaním zúročiť v kooperácii s Vašimi priateľmi.
 
 

Súvisiace produkty