• Dungeons 2 (PS4)

Dungeons 2 (PS4)

  • PS4
  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

17,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Na rozdiel od predchodcu, Dungeons 2 je priamejšia pocta legendárnej hre Dungeon Keeper.

Stále budete hrať ako Ultimátne Zlo ktoré bolo porazené hrdinami z Overworldu, ale tentoraz budete ovládať vašich "poddaných" pomocou Hand of Terror.

Uspokojte nenásytnú túžbu Dungeon Lorda po pomste  náborom hrôzostrašných nových monštier zo všetkých kútov podsvetia, aby mohli vykonať jeho rozkazy. Ovládnutie podsvetia ale už nestačí, tentokrát Dungeon Lord rozšíri svoju nadvládu aj na bezvýznamné ľudské bytosti a pokúsiť sa dobyť aj povrch.
Ovládajte mocného Dungeon Lorda a vybudujte sieť jedinečných a desivých dungeonov, regrutujte armádu hrôzostrašných tvorov a veľte dvom novým frakciám. Pripravte sa brániť svoje kráľovstvo pred tými otravnými hrdinami, vydajte sa na povrch viesť vojnu proti ich ľudským mestám a s použitím ruky teroru priamo ovládajte svojich prisluhovačov, vydávajte im príkazy a dokonca aj rozdávajte rýchle facky.
Obsiahla príbehová kampaň obsahuje ešte viac čierneho humoru, ktorý urobil z pôvodnej hry Dungeons herný hit a obsahuje početné odkazy na rôzne fantasy knihy, filmy a seriály. Navyše si môžete vyskúšať svoje sily v štyroch rôznych herných režimoch v multiplayerovom režime až pre štyroch hráčov s inými Dungeon Lordmi lokálne, alebo online.
Edícia Dungeons 2 pre konzoly PlayStation 4 obsahuje exkluzívny dodatočný obsah "Pixieville", "Morningwood", "A Chance of Dragons", "Song of Fire and Sands" a "A clash of Pumpkins" s novými mapami, množstvom nových nepriateľov a viac ako 30 hodinami bonusového hracieho času.


Vďaka vzrušujúcej singleplayer kampani s 2 hrateľnými frakciami, 26 unikátnymi tvormi, rôznymi typmi hrdinov a hernými režimami je Dungeons 2 simulačno manažérska hra, na ktorú ste čakali.
Dungeons 2 ponúka unikátnu hrateľnosť. V podsvetí je to manažérska simulácia a na povrchu taktická real-time stratégia.


Vďaka ruke teroru máte neustálu kontrolu nad svojimi prisluhovačmi a môžete zadávať cielené rozkazy.
Ste znudení z temnoty podsvetia? Vydajte sa na povrch a zanechajte krásne mestá ľudí v troskách.
Štyri kompetitívne multiplayerové režimy až pre štyroch hráčov lokálne, alebo online.

Súvisiace produkty