• Adidas miCoach - The Basics (PS3)

Adidas miCoach - The Basics (PS3)

  • PS3
  • Skladom
  • pohybová - PS3 MOVE

10,00 €

Krabicová verzia

Popis

Hra vyžaduje pohybový ovládač PlayStation Move!

Športový tréningový systém Adidas miCoach je skvelým prostriedkom, ako si zatrénovať po boku rôznych medzinárodne známych hviezd a pritom mať neustále spätnú väzbu. Systém miCoach sleduje všetky vykonané cviky a podľa ich kvality vás v hre odmeňuje. Všetky tréningové dáta sú k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek - na internetových stránkach miCoach, alebo na bezplatnej aplikácii miCoach pre mobilné telefóny. Môžete tak svoje výsledky zdieľať, porovnávať s priateľmi a inými členmi komunity a získavať tak neutíchajúci motiváciu k ich zlepšovanie.
V hre miCoach si na svoje prídu ako nováčikovia, tak aj ostrieľaní borci. Systém vám upraví tréningový program priamo na mieru a stanovuje ciele podľa vašej zdatnosti a výkonov.
Hra využíva bezdrôtový hardvér Adidas miCoach, ktorý sleduje aktivitu ako pred konzolou, tak aj mimo nej. Na ľahko čitateľných grafických displejoch tak po dobu trvania programu môžete sledovať svoju tepovú frekvenciu, výkony a postup pri dosahovaní cieľov.
Kompletný fyzický tréning vrátane sily, ohybnosti, srdcovej činnosti, drilu a udržiavanie kondície.
Okrem rôzneho tréningového nastavenia pre mužov a ženy si môžete vyskúšať veľa rôznych ďalších aktivít - napríklad viac ako 320 rozličných cvičení a päť športov (futbal, tenis, beh, basketbal a americký futbal).
Pomocou online siete miCoach môžete svoj postup sledovať odkiaľkoľvek. Body získavate ako pred konzolou, tak i mimo nej v podobe zliav na rôzne produkty od firmy Adidas.
Môžete sa stretnúť s takými hviezdami, ako je Dwight Howard, Kaká či Andrea Petkovic. Zatrénujte si s nimi priamo v obývacej izbe a počúvajte ich rady a tajomstvo pre udržanie dobrej fyzickej kondície.

Súvisiace produkty