• XSX
  • FIFA 23 CZ (XSX)

FIFA 23 CZ (XSX)

  • XSX
  • športová
  • jazyk
  • titulky

FIFA 23 ponúka ešte viac akcie a futbalového realizmu na virtuálnych ihriskách najobľúbenejšieho športu sveta. Vyskúšajte najväčšie futbalové turnaje na čele s mužským aj ženským šampionátom FIFA World Cup, ktorý sa..

Krabicová verzia

Electronic Arts

Všetko od výrobcu

69,90 €

Ext. sklad do 3 dní

Trailer a náhľad

Popis

FIFA 23 ponúka ešte viac akcie a futbalového realizmu na virtuálnych ihriskách najobľúbenejšieho športu sveta. Vyskúšajte najväčšie futbalové turnaje na čele s mužským aj ženským šampionátom FIFA World Cup, ktorý sa objaví vo FIFA 23 v priebehu sezóny.

Zahrajte si vôbec prvýkrát za ženské kluby a využite možnosť hrania naprieč platformami, ktoré uľahčia meranie síl s priateľmi. Užite si nový spôsob hrania a budovania vysnívaného mužstva v režime FIFA Ultimate Team prostredníctvom Momentov FUT a prepracovaného systému súhry alebo prežite svoje futbalové sny v móde Kariéra, kde definujete svoju hráčsku osobnosť a povediete tím v koži najslávnejších trénerských velikánov.

V režimoch VOLTA FOOTBALL a Profi kluby predveďte na ihriskách svoju osobnosť s novou úrovňou vlastných úprav a vyskúšajte vylepšený herný systém v uliciach aj na štadiónoch.

Zahrajte si najpopulárnejšiu hru sveta s viac ako 19 000 hráčmi a 700+ tímami na 100+ štadiónoch v rámci viac ako 30 ligových súťaží - vrátane Premier League, novej Barclays FA Womens Super League a France D1 Arkema s bezkonkurenčnou autenticitou vo FIFA 23.

Súvisiace produkty

36,90 €

XSX

27,00 €

XSX

39,90 €

XSX

Madden NFL 23 (XSX)

Ext. sklad do 3 dní

Madden NFL 23 (XSX)

69,90 €

XSX

NHL 23 CZ (XSX)

Ext. sklad do 3 dní

NHL 23 CZ (XSX)

69,90 €

XSX