Just Dance 2022 (PS5)

  • PS5
  • Predobjednávka
  • simulátor
  • jazyk
  • titulky

51,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Dátum vydania - 4. novembra 2021, prijímame predobjednávky.

Potrebujete násť zábavný spôsob cvičenia? Začnite svoju vlastnú rutinu so Sweat módom a udržujte sa motivovaní sledovaním spálených kalórií a času stráveného tancom.

Sledujte a zlepšujte svoj výkon pomocou podrobnej rekapitulácie a porovnajte svoje skóre s priateľmi.

Tanec je lepší spoločne! Spojte sa so svojimi priateľmi v kooperačnom móde a kombinujte skóre, aby ste vládli tanečnému parketu!

Chcete režim pre najmenších? Detský režim je šitý na mieru potrebám najmladších hráčov. Užite si 8 piesní a choreografií, vhodných pre deti a ich zábavný zážitok z tanca.

Máte pocit, že nikdy nebudete mať dostatok piesní k tancovaniu? Získajte prístup ku streamovacej službe Just Dance Unlimited, založenej na predplatnom a (znova) tancujte na viac než 700 skladieb a ďalších. Každá kópia hry je dodávaná s mesačným prístupom!

Máte chuť na rýchlu reláciu? Pomocou tlačidla pre rýchle prehrávanie spustíte náhodný zoznam skladieb, prispôsobený Vášmu vlastnému vkusu.
Zúčastnite sa tematických sezónnych akcií so skladbami dočasne zdarma a tematickými playlistami. Pozrite sa na vylepšenú domovskú stránku s najnovšími informáciami a užite si prispôsobené doporučenia pre sledovanie skladieb, playlistov a zábavných videí.

Tancujte, kým nespadnete s Just Dance Unlimited! Po celý rok sú dopĺňané nové exkluzívne piesne a najobľúbenejšie skladby Just Dance všetkých čias, ktoré obohacujú zážitok pre hráča.

Súvisiace produkty