• Just Cause 4 (Day One Edition) (PS4)

Just Cause 4 (Day One Edition) (PS4)

  • PS4
  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

17,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Day One Edition obsahuje plnú hru a Neon Racer Pack, kozmetiku na stiahnutie pre váš Supercar, Wingsuit a Parachute, vďaka ktorej budete vynikať uprostred chaosu.

Just Cause 4 predstavený, ponúkne nového nepriateľa, nové prostredie a tornáda.
Square Enix na Microsoft press konferencii predstavilo Just Cause 4, nové pokračovanie sandboxovej série. Tentoraz sa Rico Rozdrigez pustí do boja proti Black Hand, najsilnejšej súkromnej armáde na svete. Toto nebude vojna. Toto bude boj o prežitie.

Znovu nás čakajú rozmanité vozidlá, hák, glider, padák, všetko čo potrebujeme k zničeniu armády. Tornáda však nimi nezastavíme.  Autori to pribiližujú aj v novom developer videu, kde sľubujú veľa noviniek.

Čakať môžeme hlavne masívne prepracovanie fyziky ktorá bude reagovať aj na počasie a teda spomínané tornáda. Doplnia to piesočné búrky a ďalšie eventy v prostredí. Novým prídavkom budú balóny.  Vráti sa aj badass Rico, ktorý bude viac ľudský a stretne rovnocenný proťajšok. Nakoniec autori priblížili aj detaily svojho nového, vylepšeného enginu.

Uvidíme však, ako zvládne výpočty fyziky, keďže trojka mala pri veľkých explóziách problémy s framerate na konzolách. Tu to vyzerá ešte náročnejšie.