• Battlefield 2042 (PS4)

Battlefield 2042 (PS4)

  • PS4
  • Predobjednávka
  • akčná
  • jazyk
  • titulky

57,50 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Dátum vydania - 19. novembra 2021, prijímame predobjednávky.

Battlefield 2042 je FPS strieľačka, s ktorou sa vracia legendárne vojnové nasadenie známe z tejto hernej série.

V blízkej budúcnosti, vo svete, ktorý je zmietaný nepokojmi, sa musíte prispôsobiť a vysporiadať sa s dynamicky meniacim sa bojiskom.
V roku 2042 extrémne klimatické udalosti a konflikty kvôli zdrojom úplne zmenili globálne rozloženie síl. Spojené štáty a Rusko stoja na pokraji vojny, zatiaľ čo vojnoví veteráni všemožného pôvodu tvoria nezávislé skupiny známe ako jednotky Task Force. Bojujte o budúcnosť na tomto doteraz nevídanom vojnovom poli.
Prežite veľkolepú vojnu v obrovskom meradle na siedmich masívnych mapách, ktoré odrážajú novú filozofiu dizajnu. Prispôsobujte sa za pochodu dynamickým udalostiam a katastrofám ako sú piesočné búrky v katarských púšťach, štart rakety z vesmírneho centra vo Francúzskej Guyane alebo tornáda ohrozujúce betónové džungle Južnej Kórey.
Vôbec prvýkrát v histórii série Battlefield sa môže do totálnej vojny zapojiť 128 hráčov naraz (podporované iba na konzolách Xbox Series X | S, PlayStation 5 a na PC. Xbox One a PlayStation 4 budú mať limit 64 hráčov). Tento kolosálny počet hráčov prináša úplne nové herné príležitosti.
Popustite uzdu svojej bojovej kreativite so širokou ponukou najmodernejších zbraní, vozidiel, lietadiel, vrtuľníkov a nového vybavenia inšpirovaného blízkou budúcnosťou roku 2042. Privolajte Rangera, robotického psa určeného na boj, injekčnou pištoľou oživte členov tímu na diaľku, dostaňte sa na nové miesta pomocou lezeckých hákov, oblečte si kombinézu s krídlami, využite prieskumný dron a mnoho ďalšieho.