D.O.A. patria medzi zakladateľov hardcore punku a ich hudba je synonymom slobody a odporu. Albumy Hardcore ’81 či Something Better Change zmenili punkovú scénu a ich vplyv cítiť dodnes. Ak si fanúšik punkovej energie, kt..
Fruit of the Loom
Všetko od výrobcu18,90 €
Do 5 dní
D.O.A. patria medzi zakladateľov hardcore punku a ich hudba je synonymom slobody a odporu. Albumy Hardcore ’81 či Something Better Change zmenili punkovú scénu a ich vplyv cítiť dodnes. Ak si fanúšik punkovej energie, ktorá nepozná kompromisy, toto tričko je pre teba.
Naše tričká s D.O.A. motívom ponúkajú potlač vpredu aj na chrbte – detail, ktorý ich odlišuje od bežných kúskov. Pre všetkých, ktorí chcú nosiť punk nielen v srdci, ale aj na sebe.
Technické špecifikácie
Materiál 100 % bavlna (Fruit of the Loom)
Gramáž 160 g/m2 – stredná hrúbka pre pohodlie a odolnosť
Strih klasický (regular fit) s krátkymi rukávmi
Potlač predná + zadná, digitálna, kvalitná a odolná
Odporúčané pranie naruby pri teplote do 40 °C
Nežehliť priamo cez potlač
Nepoužívať sušičku – predĺži sa tým životnosť trička
Prehliadaním týchto stránok nám dávate súhlas na spracovanie cookie súborov. Viac informácií nájdete na stránce s informáciami o cookies.