Star Wars The Clone Wars akčná figúrka 1/6 Captain Rex 30 cm

Dátum vydania - október 2024, prijímame predobjednávky.Clone Captain Rex slúžil Republike počas Clone Wars a často prijímal rozkazy od Anakina Skywalkera a Ahsoky Tano. Vojenskú službu považoval za česť a svoje pos..

334,90 €

Predobjednávka

Popis

Dátum vydania - október 2024, prijímame predobjednávky.

Clone Captain Rex slúžil Republike počas Clone Wars a často prijímal rozkazy od Anakina Skywalkera a Ahsoky Tano. Vojenskú službu považoval za česť a svoje poslanie vždy splnil. Rád používal dve blasterové pištole naraz, Rex si prispôsobil brnenie s výraznými modrými znakmi. Jeho lojalita voči Republike a generálom Jedi bola absolútna, ale aj tento oddaný vojak-veterán sa ocitol v situácii, keď ho trápili pochybnosti, pretože Clone Wars si vyžiadali ďalšie obete a priniesli skazu ďalším svetom.

Spoločnosti Sideshow a Hot Toys s veľkou radosťou predstavujú zberateľskú figúrku Captain Rex v mierke 1/6!

Vysoko presná zberateľská figúrka je špeciálne vytvorená na základe vzhľadu Rexa v slávnom animovanom seriáli a obsahuje starostlivo spracované a jemne detailné stvárnenie Rexovho charakteristického brnenia a prilby klonového vojaka, vymeniteľnú sochu hlavy s úžasnou podobou, jeho charakteristické dvojité blasterové pištole aj blasterovú pušku, odnímateľný jetpack, prilbu a podstavec na figúrku!

Kód produktu: HOT906349