• Zberateľské figúrky
  • Dark Knight Movie Masterpiece akčné figúrky Diorama 1/6 Batman Armory with Bruce Wayne (2.0) 30 cm

Dark Knight Movie Masterpiece akčné figúrky Diorama 1/6 Batman Armory with Bruce Wayne (2.0) 30 cm

Dátum vydania - august 2025, prijímame predobjednávky. Spoločnosť Hot Toys starostlivo zdokonalila proces navrhovania, aby vytvorila zberateľské predmety, ktoré zachytávajú vzhľad s bezkonkurenčnou presnosťou. Tí..

719,90 €

Predobjednávka

Popis

Dátum vydania - august 2025, prijímame predobjednávky.

Spoločnosť Hot Toys starostlivo zdokonalila proces navrhovania, aby vytvorila zberateľské predmety, ktoré zachytávajú vzhľad s bezkonkurenčnou presnosťou. Tím, ktorý predstavuje zberateľskú súpravu Batman Armory with Bruce Wayne (2.0) podľa filmu Christophera Nolana The Dark Knight, vložil do vytvorenia tohto výnimočného kúsku svoju vášeň a odborné znalosti. Každý prvok, od zložitých textúr a efektov na Batmanovom obleku až po majstrovsky spracované komponenty zbrojnice, bol premyslene navrhnutý tak, aby zberateľov vtiahol do filmového sveta Temného rytiera.

Zbrojnica Batmana je verne stvárnená na základe jej komplexného dizajnu vo filme. Špecializovaná zbrojnica meria 36,5 cm na výšku, má funkciu LED osvetlenia nad stropom ovládanú pomocou USB napájania a prepracovanú aplikáciu farby. Všetko, od dverí zbrojnice, v ktorých sa nachádza pokročilá technika, až po úložné priestory pre jeho zbrane a pomôcky, bolo starostlivo vymodelované.

Figúrka Batmana s vylepšenými detailmi kostýmu umožňuje fanúšikom predviesť ikonický Batmanov oblek v prostredí zbrojnice. Obsahuje novo spracovanú Batmanovu kapucňu a vylepšený Batmanov oblek, ktorý presne kopíruje detaily brnenia okolo krku, ramien, rukavíc a chrbta. Čierny látkový plášť a viacero vymeniteľných rúk poskytujú dynamické možnosti pózovania, zatiaľ čo novo vyvinutá hlava Batmana s kapucňou a samostatnými rotujúcimi očnými buľvami ponúka nekonečné možnosti vystavovania.

Figúrku Batmana dopĺňa rovnako pôsobivá figúrka Brucea Wayna, ktorá vychádza z podoby Christiana Balea v tejto úlohe. Táto filmovo presná figúrka obsahuje novo vyvinutú sochu hlavy so samostatnými rotujúcimi očnými buľvami, ako aj novo ušitý oblek, ktorý vystihuje estetiku a oblečenie postavy.

Rozmery: 23 - 31 x 14 x 36,5 cm

Kód produktu: HOT913435

Súvisiace produkty