MotoGP 21 (XSX)

  • XSX
  • Skladom
  • závodná
  • jazyk
  • titulky

41,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Zaujmite miesto na štartovej čiare a pripravte sa na tú najreálnejšiu a najpodmanivejšiu videohru zo série MotoGP všetkých čias!

Užite si kompletnú sezónu 2021 so všetkými hlavnými oficiálnymi triedami, súpiskami a traťami. Cez 120 oficiálnych pretekárov, 20 oficiálnych okruhov a nové a vylepšené funkcie ako zavedenie penaltového pravidla v podobe trestnej zákruty. Pripomeňte si históriu a všetky emócie z MotoGP vďaka viac ako 40 historickým pretekárom a ich ikonickým motorkám!

Vaša cesta na majstrovstvách začína od manažérskej kariéry. Založte si tím snov, pričom si môžete vybrať z oficiálnych tímov alebo si vytvoriť úplne nový, a potom si vyberte personál zo skúsených profesionálov, ktorí Vám budú počas sezóny asistovať. Pomôžu vám robiť kľúčové rozhodnutia - napríklad Vám pomôžu zohnať tú najlepšiu zmluvu alebo pochopiť, ktorú časť motocykla by bolo dobré rozvíjať. Dostaňte sa do triedy MotoGP alebo Moto2 a založte si a spravujte svoj vlastný juniorský tím.

Keď môžete ovládať každý aspekt závodu, záleží na každom vašom rozhodnutí! Sledujte množstvo pohonných hmôt, ktoré natankujete do nádrže, teplotu bŕzd a opotrebenie pneumatík a robte kľúčové rozhodnutia podľa svojho závodného štýlu a podmienok pretekov. Pripravte sa na ten najviac strhujúci závodný zážitok, ale nenechajte sa príliš uniesť: pokiaľ z motorky spadnete, budete sa musieť čo najrýchlejšie zdvihnúť a znova nasadnúť. Počíta sa každá sekunda.

Či už ide o to, ako pretekáte, alebo ako vyzeráte, štýl je v MotoGP 21 kľúčový. Vystúpte z davu a predveďte svoj jedinečný štýl! Prispôsobte si prilbu, kombinézu, nálepky, závodné číslo a farby vďaka 5 neuveriteľným grafickým editorom! Akonáhle budete hotoví, podeľte sa o svoj dizajn s online komunitou alebo si vyskúšajte výtvory ostatných hráčov. A potom vyrazte na trať a ohromte všetkých svojím jazdným štýlom! Ale pozor, náš revolučný neurálny systém AI založený na strojovom učení je späť a obsahuje výrazné vylepšenia, takže sa pripravte objaviť nové tváre systému A.N.N.A. v tých najnapínavejších offline pretekoch všetkých čias!
Posuňte zábavu na úplne novú úroveň a vyzvite ostatných hráčov online alebo si založte vlastnú súťaž v režime Race Director a užite si ten najplynulejší zážitok pre viac hráčov vďaka našim dedikovaným serverom.