• Avengers Endgame DX akčná figúrka 1/6 Scarlet Witch 28 cm

Avengers Endgame DX akčná figúrka 1/6 Scarlet Witch 28 cm

Dátum vydania - február 2025, prijímame predobjednávky.V bitke medzi Thanosom a Avengermi preukázala Scarlet Witch v podaní Elizabeth Olsen obrovskú silu. Jej schopnosti zahŕňali manipuláciu s energiou, telekinézu a scho..

429,90 €

Predobjednávka

Popis

Dátum vydania - február 2025, prijímame predobjednávky.

V bitke medzi Thanosom a Avengermi preukázala Scarlet Witch v podaní Elizabeth Olsen obrovskú silu. Jej schopnosti zahŕňali manipuláciu s energiou, telekinézu a schopnosť prekrúcať realitu.
Sideshow a Hot Toys hrdo predstavujú zberateľskú figúrku Scarlet Witch v mierke 1/6.
Skvele detailne spracovaná akčná figúrka Scarlet Witch je starostlivo vytvorená podľa podoby Scarlet Witch vo filme. Vyznačuje sa novo vyvinutou plastikou hlavy so samostatnými systémami rotujúcich očných buliev a špeciálne aplikovaným svetelným reflexným efektom na očiach, ktorý napodobňuje jej používanie schopností. Jej dlhé vlnité vymodelované vlasy dodajú jej mocnému portrétu ďalšie postoje.
Zberateľský kúsok od Marvelu využíva novo vyvinuté telo odrážajúce jej telesnú stavbu a nádherne ušitý kabát, vestu, nohavice a topánky, ktoré dotvárajú ikonický vzhľad. Dodáva sa s náhrdelníkom a jemným dioramatickým stojanom na figúrku inšpirovaným scénou, keď Scarlet Witch prelomí zem.

Kód produktu: HOT912765