• Starcraft 2 - Legacy of the Void (PC)

Starcraft 2 - Legacy of the Void (PC)

  • PC
  • Skladom
  • jazyk

18,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Ste hierarcha Artanis, vodca mocnej protosskej rasy. Pred rokmi váš domovský svet Aiur bol dobytý nemilosrdným zergským rojom. Po dlhej dobe konečne ste zjednotil silnú flotilu vojnových lodí známych ako Golden Armada, a ste na najlepšej ceste získať späť svoj svet. Ale staroveké zlo - Amon-ohrozuje toto poslanie a osud celej galaxie. Iba vy môžete zmieriť Protosské frakcie a poraziť nadchádzajúcu temnotu skôr ako pohltí všetko živé.

Nové jednotky, nové multplayerové módy.

Automatizované turnaje - Príďte preukázať svoje sily proti hráčom z celého sveta v neľútostných turnajoch, ktoré bežia raz za deň v určitú dobu. Hrať môžu hráči všetkých úrovní. Zaregistrujte sa, prežite elimináciu a nastúpte proti najlepším pre konečnú nadvládu!

Archon mode - Dve hlavy sú lepšie ako jedna. Vy a váš spojenec zdieľate kontrolu nad jednotkami a základňou a bojujete proti dvom nepriateľom v multiplayeri akcii. Naučte sa základné taktiky od skúseného veterána alebo pomôžte nádejnému nováčikovi. Stelesnite ducha Archon a spojte svoje sily dohromady.