• Sleeping Dogs (CD Key)

Sleeping Dogs (CD Key)

  • Skladom
  • jazyk

7,90 €29,90 €

Digitálna licencia

Trailer a náhľad

Popis

Hra sa aktivuje prostredníctvom platformy Steam (http//www.steampowered.com)

V hre Sleeping Dogs sa vžijete do úlohy tajného policajta Wei Shena, povereného infiltrovať jednu z najhrôzostrašnejších zločineckých organizácií na svete, hongkongské Triády. Počas preskúmavania rušného a preplneného ostrova Hong Kong s jeho neónmi osvetlenými postrannými uličkami a rozľahlými pouličnými trhmi sa odvíja neuveriteľný príbeh vernosti a zrady a Wei začína pochybovať o svojich vlastných motívoch, pričom je vťahovaný hlbšie do podsvetia, než si dokáže predstaviť.
Ostrov Hong Kong je plný akcie, kde sa každý roh ulice, každý kút trhu, každý prístavný dok, alebo mestský mrakodrap môže stať dejiskom intenzívnej prestrelky, adrenalínovej pouličnej naháňačky a intenzívneho, brutálneho boja na blízko. Sleeping Dogs Vám umožňuje predvádzať rozsiahlu sadu pohybov bojových umení vďaka jednému z najintuitívnejších a najnápaditejších bojových systémov. Predvádzajte kosti drviace kopy a kombá, výpady a do filmu sa sa hodiace ničenie herného prostredia využívajúc mnoho reálnych predmetov od kotúčových píl po telefónne búdky, od pecí po dvere z chladničky.

Minimálna konfigurácia :
Windows Vista[32bit], Win 7, dvojjadrový procesor 2400MHz, pamäť 2048MB RAM, grafická karta s 512MB RAM (GeForce 8800 GT / Radeon 3870), 15.00GB voľno na disku, DVDROM,

Hra vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!