• Republique (Contraband Edition) (PS4)

Republique (Contraband Edition) (PS4)

  • PS4
  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

47,50 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Contraband Edition obsahuje: 

Republique Manifesto (160 strán)
Republique: Selected Works of Zinc LeMone Soundtrack (25 piesní )
Zberateľské balenie a samotnú hru

Republique konečne vychádza aj na PS4. Hráči budú môcť ovládať Hope, mladú ženu väznenú v Metamorphosis, temnom totalitárnom štáte ovládanom všemocným Overseerom. Hacknutím do zložitého ochranného systému tohto utajeného štátu, začnú hráči s Hope zákernú a napínavú cestu za slobodou.

Vývojári z Camouflaj zo Seattlu vyrobili túto hru, za ktorú získali nespočetné ocenenia vrátane "Excellence in Storytelling" od International Mobile Gaming Awards (IMGA). S 87% percentným hodnotením od hráčov na Steame, hra Republique získava samé pozitívne hodnotenia.

Aj keď bola hra pôvodne limitovaná iba pre PC a mobilné zariadenia, hráči PS4 sa môžu tešiť na zážitok z kompletnej série hry, ktorá teraz zahŕňa aj 5. a poslednú epizódu v jednom kompletnom balení .


Ochraňujte Hope a pomáhajte jej pri úniku a zároveň pri nabúraní všetkých možných sieťovo podporovaných zariadení a riešením zložitých hádankových scenárov počas cesty. Hráči sa môžu nabúrať do bezpečnostných kamier, vypnúť svetlá, odpočúvať hovory, privolávať výťahy a zamykať dvere pred nosmi prenasledovateľov Hope.
Republique je viac ako hra o zakrádaní. Vytvorením herného štýlu, ktorý podporuje symbiotický vzťah medzi Hope a hráčom, sa budú hráči viac zaoberať ochranou Hope. Okrem hlavného príbehu môžu hráči zbierať zakázané knihy, VHS kazety a iné unikátne predmety, vďaka ktorým sa hráči ešte viac ponoria do futuristického dystopického sveta.
Republique je vytvorená tímom veteránom v obore, ktorý boli za AAA titulmi ako Metal Gear Solid, Halo, F.E.A.R. a prelomovými videami ako Skyrim TV spot,alebo ikonickými iPod "silhouette" reklamami.

Súvisiace produkty