Two Point Hospital (PS4)

  • PS4
  • Skladom
  • simulátor
  • jazyk
  • titulky

26,90 €

Krabicová verzia

Popis

Navrhni a postav si svoju vlastnú nemocnicu! Predstavujeme management simulátor Two Point Hospital, ktorý ti umožní okúsiť prácu riaditeľa nemocnice na vlastnej koži. Optimalizuj dizajn nemocnice, aby si navýšil tok pacientov a peňazí, stavaj chodby, izby a čakárne podľa svojich predstáv. Rozšír svoju nemocnicu do niekoľkých budov a získaj tak ešte viac pacientov. Umiestňuj dekoratívne a funkčné predmety okolo nemocnice pre zvýšenie prestíže, pobavenie pacientov a zabezpečenia ich pohody.

Lieč v neobvyklej nemocnici - V Two Point Hospital na teba čaká rozmanitá škála najrôznejších chorôb, pričom nechýbajú ani raritné ochorenia, s ktorými si budeš musieť poradiť vždy za využitia konkrétneho liečebného postupu.

Diagnostikuj choroby - stavaj tie správne miestnosti a najímaj správny personál, aby si sa s nimi vysporiadal čo najlepšie a predišiel tak pandémii. Následne skúmaj a implementuj vylepšené liečebné postupy.

Vylepšuj a rozširuj svoju nemocnicu - Potom, čo postavíš a rozbehneš svoju prvú nemocnicu, budeš pripravený na väčšiu výzvu v podobe väčšieho, lepšieho a prosperujúceho zariadenia. Zakúp nové stroje, najmi kvalifikovanú pracovnú silu, zvelebuj areál nemocnice a zrýchli tak svoj zárobok. Investuj do vzdelávania svojich zamestnancov, čím zvýšiš efektivitu ich práce.