Gran Turismo Sport (Steelbook Edition) (PS4)

 • PS4
 • Skladom
 • jazyk
 • titulky

34,00 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

DAY ONE EDÍCIA OBSAHUJE:

-základnú hru Gran Turismo Sport

- limitovaný zlatý steelbook
- 250 000 kreditov do hry
- balíček polepov do editoru vzhľadov
- chrómovanú pretekársku helmu
- 60 PS4 avatarov

Cenami ovenčená séria Gran Turismo prichádza poprvýkrát na PS4. V spojení s FIA (medzinárodná automobilová federácia) vyrobili v štúdiu Polyphony Digital dokonalú a ľahko dostupnú automobilovú hru pre každého.


Názov môže zavádzať a budete si myslieť že hra je plná čisto závodných modelov, ale nájdete v nej vzrušujúcu zmes výrobných automobilov a športových modelov. Každé vozidlo bolo prerobené s pozoruhodným detailom, od internej štruktúry svetiel, až po medzery medzi vonkajšími dielmi a obšitie na sedadlách. Hra obsahuje 140 vozidiel, ktoré zahŕňajú aj originálne automobily. V hre nájdete napríklad automobily Ferrari LaFerrari '13, Mazda Roadster S (ND) '15, Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14, Ford Mustang GT Premium Fastback '15.


Závodné vozidlá v hre Gran Turismo Sport sú rozdelené do kategórií, ktoré sú navrhnuté podľa skutočných svetových tried a vylepšené tak, aby si boli v závodoch rovné. Napríklad tretia skupina je založené podľa svetovej triedy GT3, ktorá zahŕňa FIA schválené stroje ako Audi R8 LMS, McLaren 650S a Renault Sport R.S. 01 GT3. Taktiež v nej nájdete automobily ako Toyota FT-1, Subaru WRX a Chevrolet Corvette Stingray C7, ktoré boli všetky prerobené aby spĺňali špecifikácie GT3.


Hra predstaví "Vision Gran Turismo" radu, ktorá umožnila dizajnérom navrhnúť ich vysnené mašiny a priviesť ich k virtuálnemu životu v hre Gran Turismo 6, tento projekt pokračuje aj v hre Gran Turismo Sport. Okrem predchádzajúcich vozidiel, súčasné Vision Gran Turismo automobily budú vylepšené tak, aby mohli súperiť na tratiach v nových triedach. Nájdete tu stroje od spoločností Bugatti, Peugeot, Volkswagen, Toyota a iné.


Taktiež tu nájdete radu nových závodných tratí, ktoré sa objavia po prvý krát v sérii Gran Turismo. Budú to napríklad legendárna "Tokyo Expressway" a pol míľový ovál nazvaný "Northern Isle Speedway".


Ak ste si mysleli, že šoférovanie v simulátoroch býva ťažšie ako v skutočnosti, určite zmeníte svoj názor. Fyzika bola zmenená tak, aby lepšie čítala príkazy od hráčov. Offline kampaň je obrovský obsah, ktorý naučí jazdiť aj úplných nováčikov. Nájdete v ňom školu pre začiatočníkov, misie, zážitky z okruhov a naučíte sa závodnú etiketu.


140 reálnych, aj upravených vozidiel.
4 triedy závodných, aj sériovo vyrábaných vozidiel, ktoré boli upravené pre lepší závodný zážitok.
Závodné automobily Vision Gran Turismo, ktoré boli virtuálne vytvorené a upravené ako závodné stroje najvyššej triedy.
Rada 19 starých, aj nových tratí a 27 rozložení tratí.
Jednoduché ovládanie aj pre úplných nováčikov.
Online národný pohár a pohár výrobcov značiek.
Možnosť sledovania závodov najlepších hráčov.
Editor automobilov a znakov.
Foto mód, v ktorom nájdete viac ako 1000 lokalít.

Súvisiace produkty

Ride 2 (PS4)

Ride 2 (PS4)

 • PS4
 • Skladom

15,00 €

Kúpiť
Pinball Arcade (PS4)

Pinball Arcade (PS4)

 • PS4
 • Skladom

17,90 €

Kúpiť
NHL 15 CZ (PS4)

NHL 15 CZ (PS4)

 • Skladom

11,50 €

Kúpiť
Gravel (PS4)

Gravel (PS4)

 • PS4
 • Skladom

12,90 €

Kúpiť