Dragon Ball - Xenoverse (PS4)

  • PS4
  • Skladom
  • jazyk

23,90 €

Krabicová verzia

Popis

Prostredníctvom Vášho ľubovoľného Avatara znova navštívite tie najslávnejšie bitky naprieč všetkými sériami. Stanete bok po boku známeho hrdinu menom Trunks a mnohých ďalších postáv. Bude sila tohto partnerstva dostatočne veľká na to, aby sa jej členovia dokázali vložiť do tvrdých súbojov s cieľom obnoviť tzv. Dragon Ball časovú líniu tak, ako sme ju poznali? Medzi nové prvky hry patrí mesto Toki Toki City, nové herné mechanizmy a animácie postáv. Samozrejme Vás čaká mnoho ďalších nových vlastností a prvkov, na ich odhalenie si ale budeme musieť ešte chvíľku počkať.


Čo nás čaká?
 

Ľubovoľný avatar - Hráči majú možnosť vytvoriť si svoju vlastnú jedinečnú Dragon Ball postavu a zaujať tak svoje miesto vo svete Dragon Ball. Vyberajte medzi niekoľkými klanmi, ako je Earthling, Majin, Saiyan, Namekian alebo Frieza.

Nová herná lokácia - Dlho nečinné hodiny začali opäť v tajomnom a futuristickom meste Toki Toki City odbíjať čas!

Nové postavy - Zoznámte sa: Android menom Mira, túžiaci sa stať tým najsilnejším v celom vesmíre; Towa, temný vedec pochádzajúci z démonického sveta; The Supreme Kai of Time, boh, ktorý sa prvýkrát objavil pred viac ako 75 miliónmi rokmi, po ktorého boku stojí legendárny a mocný vták menom Tokitoki, v ktorého moci je produkovať sám čas.

Master Systém - Zvoľte si jednu z originálnych herných postáv ako svojho Master trénera - vaša sada zručností a rovnako tak aj výcvikové cvičenia sa budú meniť v závislosti na tom, akého Mastera si zvolíte.

Vylepšená hrateľnosť - Zažite nový, vysoko spádový a technický bojový systém.