• PC Windows
  • World of Tanks - Roll Out (Collectors Edition) (PC)

World of Tanks - Roll Out (Collectors Edition) (PC)

  • PC
  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

144,90 €

Krabicová verzia

Popis

Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet ! Hra World of Tanks nie je súčasťou balenia. Hra je voľne dostupná na stránke výrobcu hry.

World of Tanks: Roll Out (Collectors Edition) obsahuje:

Limitovaná edícia (5000ks celosvetovo).

Replika tanku Tiger 131 v akcii (Mierka 1:32, rozmery približne 20cm x 28cm x 18 cm).

Návrhy tanku.

Artbook (96 stran).

Hernú myšku.

Kľúčenku v tvare tankovej strely.

Litografiu.

DLC v hodnote viac než 45€.

Certifikát pravosti s očíslovaním.

Prémiové balenie.

World of Tanks je tímová MMORPG venovaná vojnám z polovice 20. storočia. Vrhnite sa do epických tankových bitiek po boku s ďalšími hráčmi v oceľových monštrách aby ste ovládli svet tankami!Pokročilý systém vylepšovania a rozvoja vozidla umožňuje vyskúšať vozidlá a zbrane, ktoré sa nachádzajú v hre. Či už dávate prednosť vyčerpaniu svojich protivníkov rýchlymi a obratnými ľahkými tankami, hlbokým prielomom do nepriateľskej línie s univerzálnymi strednými tankami, využitiu sily ťažkých tankov na elimináciu nepriateľských síl, alebo sa stanete výkonný sniperom pomocou ďalekonosného delostrelectva, každý typ jednotky je smrteľný a efektívny, keď tanku velí skutočné eso.

Ale aby ste vyhrali musíte mať viac než len byť skvelým tankovým veliteľom. V hre World of Tanks, je to všetko o tímovej práci. Víťazstvo sa dá dosiahnuť len vďaka spoločnému úsiliu všetkých členov tímu, z ktorých každý má svoju vlastnú úlohu na bojovom poli.


Váš obrnenec nie je len plechovka s pásmi - to je živý, vyvíjajúce sa tvor a mali by s ním tak aj zaobchádzať. Skúsenosti a kredity získané v boji Vám umožnia výskumať a vývíjať vylepšenia a úpravy.

Obrovská flotila tankov k dispozícii zahŕňa viac ako 150 vozidiel vyvinutých a vyrobených v Nemecku, Sovietskom zväze a v Spojených štátoch medzi rokmi 1930 až 1950.

15-vs-15 PvP tankové bitky a mapa sveta, kde stovky klanov vedú nikdy nekončiacu globálnu vojnu.

Súvisiace produkty