Hledá se Nemo CZ (PC)

  • PC
  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

7,90 €

Krabicová verzia

Popis

V hre podľa príbehu od Disney/Pixar ovládate mladú rybku Nema a jeho priateľov pri ich preskúmavaní hlbín oceánu. Nemo je mladá rybka plná očakávania zo svojho prvého dňa v škole. Ale keď ho chytí ľudský potápač, je už len na Nemových priateľoch a rodine, aby mu pomohli.
Väčšina akcie je videná z pohľadu z boku. Preplávate podmorskými tunelmi a jaskyňami. Dôležitou súčasťou hry je vyhýbanie sa prekážkam ako sú skaly a ulity a unikanie väčším rybám, ak nechcete skončiť ako ďalší diel v potravinovom reťazci.
Hra má pár minihier, ako nachádzanie periel, aby sa zavreli ulity a aby ste sa mohli bezpečne preplávať okolo. Niektoré úrovne sa líšia od typického bočného pohľadu, napr. v jednej ovládate Nemovho ocka a vidíte ho zozadu.
Grafika je veľmi detailná, predstavuje Vám rozsiahly podmorský svet s jeho temnými jaskyňami. Krátke animované scény doplňujú príbeh hry. Ovládanie hry je jednoduché a citlivé. Nemo sa môže pohybovať ktorýmkoľvek smerom, môže vyraziť napred stisnutím tlačidla A, zbierať predmety pomocou tlačidla B.
Finding Nemo je skvelá hra pre začiatočníkov a fanúšikov Disneyho filmu.
Prežite film prostredníctvom hry a pomôžte Marlinovi nájsť Nema
Viac ako 15 úrovní plných akcie a dobrodružstiev, s množstvom skrytých mini hier v každej úrovni
Hrajte za jednu z troch hlavných postáv z filmu: Nema, Marlina alebo Dory
Bavte sa s ďalšími skvelými postavičkami z filmu
Nádherná grafika podmorského sveta s realistickým 3D prostredím
Animované sekvencie, ktoré zachytávajú vtipy a hravú náladu z filmu

Súvisiace produkty