• Okami PVC socha Amaterasu 22 cm

Okami PVC socha Amaterasu 22 cm

  • Socha
  • 14 dní

74,90 €

Popis

Amaterasu predstavuje psa v dvanástich zverokruhoch východnej Ázie. Je to biely vlk s rubínovo červenými znakmi po celom tele. Vznášajúc sa nad ňou je jej božský nástroj, ohnivý reflektor, ktorý používa ako zbraň na odrazenie zla. Predtým známa ako uctievaná Shiranui, majsterka všetkých techník nebeského štetca, sa o sto rokov neskôr reinkarnovala ako oslabený Amaterasu, keď ho porazila hrozba Nippon, Orochi.

Amaterasu je síce divoký, ale v skutočnosti je láskavou a nežnou dušou, ktorej jediným účelom je pomáhať ľuďom v núdzi. Začína so svojou originálnou technikou, ktorá jej umožňuje premeniť noc na deň a rozptýliť každú temnotu.

Amaterasu sprevádza na svojich cestách marnotratný a koketný Poncle z dediny Ponc'tan. Podobne ako to robil jeho starý otec Ishaku pre Shiranui, sprievodcovských umelcov a sprievodcov Amaterasu po celú dobu svojho prenasledovania. Spoločne prekonávajú výzvy, aby sa pokúsili znovu získať bývalé sily nebeskej bohyne a podmaniť samotného nepriateľa, ktorý ju raz pred sto rokmi obžaloval.

Meria cca. 22 x 20 x 19 cm

Hmotnosť: 1332g

Kód produktu: F4FOKASRWST