Drevorúbačský simulátor 2 CZ (PC)

  • PC
  • Skladom
  • titulky

8,90 €

Krabicová verzia

Popis

Vôňa čerstvej živice, zvuk ťažkých strojov a ťažká práca pre skutočných chlapov čaká len na vás vo Woodcutter Simulator 2011! V hre budete mať na starosti svoju vlastnú dreváreň v hlbokých lesoch. Aby ste úlohy zvládli, musíte robiť prácu skutočných chlapov a zvládnuť všetky aspekty lesníckeho priemyslu, od sekania stromov po pílenie dreva.

Na prácu budete musieť využívať ťažké stroje. Rôzne veľké zariadenia, ako harvestor, ktorý spíli a odvetví každý strom behom pár sekúnd. Ťahač ich potom odtiahne z lesa do píly, kde sú obrovské kusy dreva rozpílené na malé kúsky. Keď píla dokončí svoju prácu, naložíte spracované drevo na kamióny pomocou žeriavov.

V lese je kopa práce. Woodcutter Simulator 2011 vás prevedie množstvom úloh, ktoré musia byť vykonané súčasne vo fixne stanovenom čase. Keď sú všetky roboty hotové, môžete sa voľne pohybovať po mape a spíliť si ktorýkoľvek strom chcete.

Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Win 7, Win 8, procesor 1,6GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM (Geforce 6800 / Radeon X 1600), 0,8GB voľno na disku, DVDROM