• Hry
  • Skull and Bones (PC)

Skull and Bones (PC)

  • PC
  • Predobjednávka
  • jazyk
  • titulky

57,90 €

Krabicová verzia

Popis

Dostupnosť produktu - 31.12.2020, prijímame predobjednávky.

Vitajte v zlatom veku pirátstva. Odpadlíci sú kapitáni najmocnejších zbraní sveta, bojových lodí. V hre Skull & Bones sa ocitáte v úlohe nenásytného povýšeneckého kapitána, ktorý odmietol milosť kráľa. Nemáte čo stratiť a tak sa vydávate na plavbu z Karibiku do indického oceánu, exotického a nespútaného pohraničia plného veľkolepého bohatstva.

Samozrejme toto bohatstvo a idylická voda sú tiež bojiskom kde nenásytné koloniálne impériá, mocné obchodné korporácie a nemilosrdní pirátske skupiny súperia o ich podiel z tohoto cenného bohatstva.

Počas vašich ciest sa stanete ultimátnym vodcom pirátov, vybudujete flotilu lodí, ktorú si môžete prispôsobiť, budete prepadať lukratívne výmenné cesty a pokoríte iných kapitánov, pamätihodné postavy, alebo iných hráčov. Pre to aby ste prežili v týchto nemilosrdných vodách, sa budete musieť spojiť s inými kapitánmi pre vytvorenie najvplyvnejšieho pirátskeho gangu a pridať sa k nekonečnému boju o nadvládu nad indickým oceánom.

Vyberte si vlastného kapitána a staňte sa neľútostnou legendou. Tiež si môžete vybrať druh lode, ktorý vám vyhovuje a vylepšovať ju pomocou RPG systému. Pred tým ako sa vydáte na ďalšiu plavbu môžete najímať členov posádky, vylepšovať loď, alebo zisťovať klebety. Po plnení lúpeží sa vaša reputácia zvyšuje a plavba osamote začína byť nebezpečná. Začnú sa o vás zaujímať iné posádky, alebo hráči, ktorí sa budú snažiť zastaviť váš postup. Dlhodobé prežitie záleží na schopnosti vytvoriť najmocnejší gang pirátov v indickom oceáne.

Prežite vzrušenie, brutalitu a intenzitu námorných súbojov pri ceste za dominanciou nad všetkými morskými vodami. Využite inovatívny systém vetra pre rýchlejšiu navigáciu, lepšie strieľanie, silnejšie údery, pre úteky zo smrteľných pascí a pre taktické umiestnenie pri love koristi. Lovte nepriateľov a využite zasúvací ďalekohľad pre identifikáciu slabostí. Zvolajte celý gang pre porazenie veľkých obchodných lodí, alebo pre prekabátenie mocných protivníkov. K súbojom sa môžete postaviť vlastným spôsobom so širokým výberom taktických možností.

Preskúmate systematický zdieľaný svet, ktorý reaguje na vaše akcie a napadá vašu cestu k moci na mnohých častiach indického oceánu. Vyberte si vašu cestu: zapájajte sa do súbojov osamote, alebo sa spojte s inými hráčmi pre zdolanie krutých predátorských frakcií a dobre ochránených konvojov. Odmeny si môžete podeliť, alebo ich môžete ukradnúť iba pre seba ak ste ochotní sa postaviť dôsledkom zrady a stať sa terčom pre ostatných hráčov. Dokonca sa šíria chýry hrozivých nebezpečenstiev číhajúcich pod hladinou…

Zradné vody rozdeľujú unikátne regióny v indickom oceáne, kde gangy pirátov súperia o bohatstvá vo výbušných námorných súbojoch.

Postavte sa rivalom v súbojoch 5v5 a užite si ultimátne pirátske dobrodružstvo v rôznych herných režimoch môžete plundrovať najvzácnejšie bohatstvá indickýho oceánu.

Boj o cestu na vrchol priláka väčšie výzvy pre vás, ale aj pre celý gang. Pri tom ako svet bude vyvíjať bude hra neustále testovať vaše schopnosti, výšku nenásytnosti a aj odhodlanie spojenectiev. Obrovské regióny na prieskum, mocné lode, pustošivé zbrane a odvážni nepriatelia. Každé vaše víťazstvo vás privedie bližšie k sláve a zvýši odmenu za vašu hlavu.

   

Súvisiace produkty