Scania Truck Driving Simulator CZ (PC)

  • PC
  • Skladom
  • simulátor

7,90 €

Krabicová verzia

Popis

Sadnite za volant jedného z najklasickejších kamiónov vo vysoko detailnej simulácii Scania série R. Tento simulátor naťahuje hranice vierohodnosti až k prasknutiu, a to vďaka jedinečnej zmesi hrateľnosti a simulácie, ktorá sa bude páčiť každému, kto má trucky v obľube!
Prejdite sériu voľných misií, v ktorých budete doručovať tovar v obrovskom a veľmi prepracovanom 3D meste. Naložte náklad podľa ľubovôle a užívajte si slobodu pri jeho rozvážaní!
Využite príležitosť a naučte sa viac o svete truckov Scania. To všetko vďaka jedinečnej možnosti virtuálnej návštevy priamo v demo centru Scania, kde táto firma predstavuje svoje nové vozidlá VIP návštevníkom!
Vďaka množstvu online funkciám môžete nahrávať svoje rekordy na internet a sťahovať si tabuľky najlepších výsledkov, aby ste sa pozreli, ako si vediete v porovnaní s ostatnými expertmi. Študujte techniky majstrov v stiahnuteľných záznamoch, vďaka ktorým sa môžu vodiči Scania nielen niečomu priučiť, ale i inšpirovať!
Pokiaľ si chcete dať od riadenia krátku prestávku, nemôžete ju stráviť lepšie než vo virtuálnej galérii. Pre fanúšika Scania je to povinnosť: pokochajte sa pohľadom na obsiahlu galérii vozidiel Scania, a to ako vo forme fotografií, tak videí. Pozrite sa na najlepšie okamihy minulej sezóny súťažte Young European Truck Driver Competition. Tým naladíte svoj apetít a budete sa chcieť snažiť vyrovnať majstrom truckov
Vyrazte na cestu v skvostnej simulácii Scania, ktorá vám zaručí, že nebudete chcieť pustiť volant z ruky!
SYSTÉMOVÉ POŽIADAVKY:
Windows XP/Vista/7
Dvojjadrový procesor 2,4 GHz
2 GB pamäte
grafická karta s 256 MB pamäte (GeForce 7600 alebo zodpovedajúce)