Wolfenstein 2 - Youngblood (PC)

  • PC
  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

17,50 €

Krabicová verzia

Popis


Hra Wolfenstein - Youngblood je novým kooperatívnym zážitkom. Hra sa odohráva v roku 1980, 19 rokov po tom ako BJ Blazkowicz zažal plamenň druhej americkej revolúcie, Wolfenstein - Youngblood predstavuje ďalšiu generáciu Blazkowiczovcov, ktorá bojuje proti nacistom. Hrajte v úlohe jednej z BJových dvojčiat, Jess alebo Soph a hľadajte vášho strateného otca v nacistami okupovanom Paríži.

Utvorte tím s priateľom alebo si zahrajte sami v sprievode spoločníka s AI - čaká na vás prvý moderný kooperatívny dobrodružstvo zo sveta Wolfenstein. Predvádzajte novej tímovej manévre, rozpútajte ešte väčší deštrukčný chaos s pomocou novej Teslove zbrane pre kooperačnú hru a ukážte sa s novými vzhľady a Emoto.

Wolfenstein: Youngblood obsahuje doteraz najrozsiahlejší otvorený zážitok zo sveta Wolfenstein. Z nové operačné základne ukryté v srdci parížskych katakomb budete plánovať záškodnícke operácie s cieľom rozložiť nacistický režim.

Bola to báječná leta. Čaká vás trýznivý pohľad na ikonické parížskej pamätihodnosti aj počmárané ulice, v kožených kabátoch zahalené nacistami aj zbrusu nový soundtrack inšpirovaný ťažkými syntezátorovým tóny akčných klasik 80. rokov.

Chopte sa najnovších vymožeností energozbroje i zbraní a udrite na nacistickú Lužů. Zvyšujte svoju úroveň, plňte misie a odomykajte nové schopnosti, zameriavače rozšírenie, nástroje, kozmetické úpravy a ďalšie možnosti rozšírenia vášho herného štýlu.