• Hry
  • PC Windows
  • Grand Theft Auto - Episodes From Liberty City (PC)

Grand Theft Auto - Episodes From Liberty City (PC)

  • PC
  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

6,90 €

Krabicová verzia

Popis

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City obsahuje dva nové príbehy Grand Theft Auto 4: The Lost and Damned a Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony.
Grand Theft Auto 4: The Lost and Damned

The Lost and the Damned je plnohodnotné rozšírenie k celosvetovému hitu Grand Theft Auto 4 exluzívne pre Xbox 360 a točí sa okolo činov Johnyho Klebitza – trocha vedľajšej postavy v hlavnom príbehu hry a člena motorkárskeho gangu The Lost.
Johnny je členom a hlavou motorkárského gangu The Lost v Liberty City. Snaží sa, aby gang prosperoval a zároveň nevytváral okolo seba veľký rozruch. Všetko sa ale zmení s príchodom šéfa Billyho Greya, ktorý sa vrátil z väzenia a určite nie je takým kľuďasom ako Johnny.
Úplne nové misie a nový príbeh.
Hrajte ako Johnny, člen motorkárskeho klubu The Lost. Zažite Liberty City z perspektívy životného štýlu člena motorkárskeho gangu.
Nové zbrane ako granátomet, útočnú brokovnicu, biliardovú palicu alebo odpílenú brokovnicu využijete rovnako v single ako aj multiplayer módoch.
Medzi novými vozidlami nádete kolekciu 17 motoriek a aj Johnyho upravený chopper a tri nové autá. To všetko s vylepšeným ovládaním a novou fyzikou.
Nový in-game TV, internet a rádio obsah ponúka nové rozhlasové relácie a originálnu hudbu .
Nové nepovinné misie a achievementy.
Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony
Príbeh sa odohráva okolo hlavnej postavy Luisa Lopeza, asistenta obchádzača nočných klubov, Tonyho Princa (Gay Tony). Hráč je na ostrí noža so súperiacimi rodinami, a nikdy nebude vedieť, kto je skutočným priateľom a kto Luisa len pre svoje účely využíva.