Autá CZ (PC)

  • PC
  • Skladom
  • detská
  • jazyk
  • titulky

7,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Profesionálna verzia s českým dabingom.
Humorná a príbehovo orientovaná závodná adventúra postavená na kľúčových scénach z filmu od známeho Pixaru, ktorá ponúka možnosť v zvolenom vozidle s vlastnou osobnosťou pomáhať postave menom Lightening McQueen získať pohár pre víťazov Pistonského šampionátu. Hra obsahuje viac než 10 hrateľných postáv/vozidiel s autentickým filmovým dabingom, s nimi si za pretekáte na viac než 50 tratiach v otvorenom hernom prostredí.
Blesk McQueen je skvelé závodné auto, ktoré sa chce zúčastniť závodu o zlatý piest. Auto však zablúdi a prepadne panike. Zostane sám, a zúfalo sa snaží nájsť cestu.
Cesta ho zavádza až do zabudnutého mestečka na ceste 66, kde vyjde na rozostavenú hlavnú triedu a zničí ju.
Do závodu zostáva len pár dní a McQueen sedí vo väzení. Odísť môže, až keď opraví cestu, ktorú svojou jazdou poškodil. Až sa zoznámi s tunajšími neobvyklými obyvateľmi, zistí, že priateľstvo a tímová práca je nadovšetko a že v živote ide hlavne o cestu, nie o cieľovú pásku. V akčnom finále naše autíčko zistí, čo to odnáša byť skutočným šampiónom.
-    závodná adventúra na základe filmového príbehu, ktorá zachycuje všetky kľúčové momenty z filmu
-    viac než 10 postáv z filmu, za ktoré je možné hrať a so schopnosťou interakcie s ostatnými hlavnými charaktermi z filmu
-    hráčske prostredie s 70 závodmi na 20 rôznych tratiach (závody ako na ulici mesta tak na samotných závodných tratiach)
-    mnoho mini hier
-    mód pre 2 hráčov
-    na dabingu PC hry sa podieľali rovnakí herci ako na dabingu filmu (R. Krajčo, P. Novotný, Jan Teplý, Vladimír Brabec a Jiří Prager a ďalší).
Minimálna konfigurácia:

Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0.50GB voľno na disku, 8x CDROM, grafická karta GeForce 2 / ATI 7500