• Značka
  • Nintendo
  • Gormiti - The Lords of Nature! (Wii) (zdarma figúrka Gormiti)

Gormiti - The Lords of Nature! (Wii) (zdarma figúrka Gormiti)

  • Wii
  • Skladom
  • jazyk

16,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Ku hre je pribalená zdarma figúrka Gormiti.

Hra Gormiti: The Lords of Nature! prináša postavy a miesta z populárneho TV seriálu Gormiti.
Príbeh začína, keď postava menom Razzle pri upratovaní knižnice omylom zrazí nejaké staré knihy do portálu. Tieto knihy spadnú na Ostrove Gorm, kde prebieha nikdy nekončiaca bitka medzi obrovskými armádami inšpirovaný elementárnymi silami prírody. Knihy nakoniec pristanú pri nohách Magmiona, zlého lávového Gormita.
Magmion číta knihy a dozvie sa o starej povesti, ktorá hovorí o zlúčení piatich posvätných amuletov, ktoré boli roztrúsené po celom ostrove Gorm. Ak sa tieto amulety spoja, umožnia držiteľovi otvoriť interdimenzionálny portál na Zem! Páni prírody musia využiť všetky svoje sily aby prekazili Magmionove plány a zachránili Zem.
Hra prináša krásne ilustrované ostrov Gorm, kde sa Páni zeme, mora, vzduchu a lesa pokúšajú zastaviť zlého a pomstychtivého Magmiona .
Zmes hádaniek a boja posúva príbeh vpred. Riešte hádanky, porazte nepriateľov použitím jedinečných schopností Vášho Gormita a užite si oslnivé animované odomykateľné video sekvencie, ktoré nadabovali originálni herci.
Expanzívny príbehový režim. Vydajte sa cez 5 oblastí, ktoré predstavujú lokality z televízneho seriálu, a pokúste sa prekaziť Magmionov hanebný plán, ktorého cieľom je podriadiť Zem a paralelné dimenzie Gormu jeho tyranskej nadvláde.
Premôžte svojich nepriateľov. Ovládajte každého z troch Pánov prírody v rámci skupiny a využitie individuálne schopnosti každého Pána prírody, aby ste porazili Magmionovich pomocníkov. Jednoducho prepínajte medzi postavami a schopnosťami.