• Nintendo Land (WiiU)

Nintendo Land (WiiU)

  • Wii U
  • 7-14 dní
  • jazyk

47,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Nintendo Land je unikátnou zbierkou dvanástich menších, ale plnohodnotných hier, ktoré sú inšpirované známymi hernými sériami spoločnosti Nintendo, ale tiež niektorými už dávno zabudnutými. Dohromady tieto hry tvoria virtuálny zábavný park s tematikou Nintenda, vysnené miesto každého fanúšika.
Čím sú jednotlivé hry unikátne je ich hrateľnosť. Každá z nich totiž prichádza s konceptami, ktoré plne využívajú možnosti nového ovládača Wii U GamePad a teda výsledok čoho dosiaľ nebolo možné (na inej konzole) vyskušať. Ide predovšetkým o niečo, čomu vývojári z Nintenda hovoria asymetrická hrateľnosť.
Tú spoznáte v multiplayerových hrách. V nich jeden hráč dostane do rúk Wii U GamePad a stane sa tak tým zlým, ktorý ostatných hráčov naháňa, alebo ktorý je ostatnými naháňaný. Rovnako tak sa však môže v niektorých hrách stať pomocníkom, ktorý využije to, že má iný pohľad na scénu než ostatní.
V singleplayerových hrách si môžete vyskúšať nové metódy ovládania, alebo sa naučiť oceniť displej Wii U GamePadu, ako Vašu súkromnú obrazovku, ktorá Vám poskytuje iný pohľad na hru než tá televízna.
Nintendo Land Vám prostredníctvom svojich dvanástich atrakcií sprostredkuje možnosti, ktoré Wii U a jeho nový ovladač ponúkajú. Pochopiť ich totiž možno najlepšie pri samotnom hraní. Skrátka a jednoducho: Nintendo Land má pre Wii U podobný význam ako mali zbierky hier Wii Sports a Wii Play pri uvedení konzoly Wii v roku 2006.
Tímové atrakcie (pre 1 - 5 hráčov):
The Legend of Zelda: Battle Quest
Táto atrakcia je založená na slávnej sérii RPG The Legend of Zelda a vysiela až päť hráčov na dobrodružstvo do nemalého dungeonu, ktorý je rozdelený na sekcie a na konci ktorého na Vás číhá boss. Zatiaľčo sa až štyria hráči s ovládačmi Wii Remote v rukách snažia prebojovať hordami nepriateľov, piaty hráč má v ruke ovládač Wii U GamePad a s ním ovláda luk a strieľa šípy. Ideálne pomáhá spoluhráčom v ťažkostiach, odstraňuje prekážky a útočí na väčších nepriateľov.
Metroid Blast
Metroid Blast je inšpirovaný sériou Metroid a je pre maximálne troch hráčov. Jeden z nich drží v rukách Wii U GamePad, ovládá Samusovu vesmírnu loď a snaží sa poraziť ostatných hráčov. Tí používajú ovládače Wii Remote, nesú na sebe Samusov Varia Suit a snažia sa nepriateľskú loď zostreliť. Každý hráč má tri životy. Hra Metroid Blast obsahuje ešte dva dodatočné režimy, jeden kompetitívny, v ktorom sa musíte snažiť pozbierať čo najviac kreditov, ktoré sa postupne objavujú po celej mape, a jeden kooperatívmy, v ktorom musíte spoločne bojovať proti hordám bojových robotov.
Pikmin Adventure
Táto atrakcia si vypožičala prvky z hry Pikmin. Kapitán Olimar je hráč s Wii U GamePadom a ovláda malých Pikminov. Ostatní (maximálne štyria) hráči s pomocou svojich ovládačov Wii Remote ovládajú väčších Pikminov. Úlohom je spolupracovať, aby ste sa dostali cez všetky úrovne, porazili nepriateľov vrátane bossa na konci a následne sa dostali späť na palubu Olimarovej lode.
Kompetitívne atrakcie (2 - 5 hráčov):
Mario Chase
Ako názov tejto hry napovedá, jedná sa o atrakciu postavenú na základoch značky Super Mario. V nej až štytia hráči s ovládačmi Wii Remote naháňajú v gigantickej aréne inšpirovanej Hubovým kráľovstvom piateho hráča s ovládačom Wii U GamePad, ktorý hrá ako Mario. Ten pritom na displeji Wii U GamePad vidí okrem iného aj mapu s pozíciami ďalších hráčov.
Luigi’s Ghost Mansion
V atrakcii, ktorá vychádza z hry Luigi’s Mansion pre Nintendo 3DS sa štyria hráči pokúšajú nájsť v temnom bludisku ducha, ktorého oslabia svetlom svojich bateriek. Duch je pritom ovládaný piatym hráčom prostredníctvom ovládača Wii U GamePad a je v zásade pre ostatných neviditeľný. Akonáhle sa niektorý z hráčov k duchovi priblíží, začne jeho Wii Remote vibrovať a vibrácie silnejú čím blížie sa k nemu dostane. Nakonie hráčovi postačí zasvietiť baterkou, duch sa objaví a môžu ho chytiť.
Animal Crossing: Sweet Day
Až štyria obyvatelia mestečka z hry Animal Crossing sa pokúsia vtrhnúť do zakázanej záhrady a pozbierať sladké plody tamojších stromov. To sa samozrejme nepáčí strážcom záhrady, ktorí sú ovládaní piatym hráčom s ovládačom Wii U GamePad. Koniec hry nastáva, akonáhle strážcovia polapia všetkých hráčov, alebo pokiaľ hráči dohromady nazbierajú určitý počet plodov skôr, než nastane prvá udalosť. Pri tom je dôležité vedieť, že čím viac plodov hráči pozbierajú, tým pomalší sú a hráč s Wii U GamePadom má prostredníctvom svojho súkromného displeja prehľad o celej zahrade.
Sólové atrakcie (1 hráč):
Takamaru’s Ninja Castle
Táto atrakcia je inšpirovaná nám v Európe nie až tak známou hrou Nazo no Murasame Jo, ktorá vyšla v roku 1986 pre japonský Family Computer Disk System, teda pre disketovú mechaniku japonskej verzie NESu. Tu nastúpite proti hordám bojovníkov ninja, ktorých musíte poraziť hádzaním hviezdíc shiruken. To se robí správnym zameraním ovládača Wii U GamePad na televíznu obrazovku a následným hádzaním hviezdíc z dotykového displeja. K tomu používate svoje prsty a spôsobom pohybov môžete ovplyvniť rýchlosť i dráhu hviezdice. Hra má niekoľko úrovní a na konci na Vás čaká boss, proti ktorému nastoupíte nie už so shirukenmi, ale s mečom.
Donkey Kong’s Crash Course
V hre musíte dostať svoje vozidlo zo štartu až do cieľa niekoľkých prekážkových dráh, ktoré sú inšpirované pôvodnou arkádovou hrou Donkey Kong. K tomu využijete pohybové senzory, analógové páčky a ramenné tlačítka ovládača Wii U GamePad.
Balloon Trip Breeze
Hra založená na základoch hry Balloon Flight z NESu, kde ovládate svoju postavu Mii cez herné pole, ktoré je plné odmien, ale tiež prekážok! Svoju postavu navigujete stylusom prostredníctvom dotykového displeja Wii U GamePad, ktorý zobrazuje priblížené okolie. Na televíznej obrazovke máte pritom pohľad na celé okolie.
Captain Falcon’s Twister Race
Táto sólová atrakcia je závodnou hrou postavenou na základoch futuristických pretekov F-Zero.
Yoshi’s Fruit Cart
Táto atrakcia je založená na postave dráčika Yoshiho, ktorý v histórii Nintenda od svojej premiéry v hre Super Mario World na SNES dostal už niekoľko vlastných hier.
Octopus Dance
Táto atrakcia je založená na hre Octopus zo starých a dnes už legendárnych prenosných hier Game & Watch.

Súvisiace produkty

Game Party Champions (WiiU)

Game Party Champions (WiiU)

  • Wii U
  • Skladom

17,90 €

Kúpiť
Funky Barn (WiiU)

Funky Barn (WiiU)

  • Wii U
  • Do 5 dní

44,90 €

Kúpiť
Just Dance 2014 (WiiU)

Just Dance 2014 (WiiU)

  • Wii U
  • Do 5 dní

42,90 €

Kúpiť