• Mario Kart 7 (3DS)

Mario Kart 7 (3DS)

  • Nintendo 3DS
  • 7-14 dní
  • jazyk

37,50 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Najnovšie pokračovanie fanúšikmi obľúbenej série Mario Kart prináša pretekársku zábavu z Mushroom Kingdom v nádhernom 3D. Po prvýkrát môžete vyskúšať nové možnosti, ako je stúpanie po oblohe, alebo sa vrhnutie sa do morských hlbín. Nové trate, strategické schopnosti a prispôsobiteľné nové motokáry posúvajú závodné vzrušenie na novú úroveň.
Séria Mario Kart sa stále vyvíja. Nové schopnosti motokár pridávajú na divokej zábavnosti, ktorou je séria známa. Pri veľkých skokoch použije motokára krídla, aby sa preplachtila cez skratku. Pod vodou sa zase objaví vrtuľa, aby mohla motokáre plávať nad morským dnom.
Ukážte svoj vlastný štýl úpravou svojho vozidla s príslušenstvom, ktoré Vám dá konkurenčnú výhodu. Napríklad obrie pneumatiky pomáhajú riadiť motokáru mimo cesty, zatiaľ čo menšie pneumatiky fungujú najlepšie na mestskom okruhu.
Pretekať môžete ako jedna z Vašich obľúbených Mushroom Kingdom postáv, alebo dokonca ako Vaše Mii.
Nové trate Vás vezmú na divokú jazdu po horskej ceste, do ulíc mesta a cez prašné púšte. Nintendo fanúšikovia môžu objavovať nové trate na ostrove Wuhu Island a v džungliach z hry Donkey Kong Country Returns.
Hra podporuje funkcie SpotPass a StreetPass.
Súperte v miestnych bezdrôtových pretekoch, alebo online cez širokopásmové pripojenie k Internetu.

Súvisiace produkty

Monster 4x4 (3DS)

Monster 4x4 (3DS)

  • Nintendo 3DS
  • 7-14 dní

12,90 €

Kúpiť