• Lego Star Wars 2 - The Original Trilogy (PC)

Lego Star Wars 2 - The Original Trilogy (PC)

  • PC
  • Skladom
  • jazyk

8,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Titul, ktorý nadväzuje na nečakaný úspech svojho predchodcu z roku 2005. Ide o humornú adaptáciu klasickej SW trilógie, kde sa bude hráč v úlohe známych i neznámych hrdinov pokúšať poraziť rozpínajúcu sa galaktickú ríšu a čaká na neho celá rada notoricky známych momentov vrátane zničenia Hviezdy Smrti. Jednotlivé sekvencie a situácie boli (rovnako ako v prvom diely) pretvorené do podoby samostatných úrovní s odlišnou náplňou, kde na hráča čakajú akčné momenty, jednoduché puzzle a hlavne množstvo humoru.
Na rozdiel od prvého titulu bude k dispozícií množstvo levelov, kde bude hráč môcť používať dopravné/bojové prostriedky. Hráči sa dočkajú i tzv. Free Play módu, v ktorom bude k dispozícií viac ako 50 nových SW postáv, ktoré bude možné rozobrať na jednotlivé LEGO kocky, ktoré sa použijú k zostaveniu unikátnej postavičky podľa predstavy hráča.
K 50 novým hrateľným postavám si budú hráči môcť pridať i 50 postáv z pôvodnej hry. To však len za predpokladu, že ste si uchovali uloženú pozíciu z pôvodnej hry. Z ďalších noviniek si zaslúži zmienku rozšírenie Free Play módu i na vozidlá, množstvo špecifických pohybov pre jednotlivé postavy, špeciálny herný mód určený pre skúsených hráčov a kooperatívni multiplayer pre 2 hráčov.
50 nových SW postáv.
Rozšírenie Free Play módu i na vozidlá.
Kooperatívny multiplayer pre 2 hráčov.
Skvelá hrateľnosť.
Minimálna konfigurácia :
Windows 2000, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3.50GB voľno na disku, 8x CDROM, grafická karta Ati Radeon 8500 a vyššia alebo nVidia GeForce3 a vyššia (GeForce 4MX nie je podporovaná)

Súvisiace produkty