Skylanders - Trap Team Starter Pack (PS3)

  • PS3
  • Skladom
  • jazyk

29,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Obsah balenia:
Hra Skylanders Trap Team
Traptanium portál 2 figúrky Skylanderov 2 pasce
Plagát s postavou z hry, 2 archy s nálepkami s tajnými kódmi a 2 hracie karty.

Séria Skylanders novo definuje fenomén postavičiek, ožívajúcich v hre, s ďalším prelomovým pokračovaním s názvom Skylanders Trap Team. V predchádzajúcich hrách série Skylanders ste mohli fyzické hračky oživiť v hre. V Skylanders Trap Team sa majú veci presne naopak a môžete postavy z hry preniesť do fyzických "pascí", ktoré si môžete vziať so sebou a pomocou nich hračky ožívajú.
V hre pokračuje Kaos vo svojej snahe ovládnuť SKYLANDS. Objavil umiestnenie legendárneho väzenia Cloudcracker, pevnosti postavené výhradne z čarovnej látky Traptanium a domova najhorších zloduchov v SKYLANDS. V snahe vybudovať svoju vlastnú armádu posluhovači Rozborí Kaos väzenia a vypustí tých najhľadanejších darebákov na slobodu. Pritom sa črepy Traptania dostanú na Zemi v podobe pascí. Vašou úlohou je teraz pochytať všetkých darebákov pomocou mocných Traptanium pascí a poraziť KAOS skôr, než bude príliš neskoro!
Skylanders Trap Team zavádza prelomovú inováciu, ktorá Vám umožňuje pochytať najvyhľadávanejších darebákov v SKYLANDS pomocou pascí a následne s nimi hrať v hre v boji o dobro. Hra ponúka nebývalý nový prírastok do hry v podobe Traptanium pascí. Keď tento nový typ hračky umiestnite priamo do Traptanium portálu, môžete chytať rôznych špeciálnych zloduchov v hre a magicky ich dopraviť zo SKYLANDS do skutočného sveta.
Zažite vzrušujúce novú úroveň inovácie v sérii Skylanders vďaka Traptanium portálu, kruhu magickej energie, ktorá oživuje digitálne postavy z hry tým, že Vám umožňuje priviesť ich do skutočného sveta. Vstavaný audio reproduktor umožňuje počuť jedinečné hlasy darebákov cestujúcich z hry do pasce v skutočnom svete a naopak. Pasca sa tiež rozsvieti keď darebák v nej uväznený rozpráva, čo ešte pridá na nadprirodzena zážitku. A ak sa pozriete pozorne, môžete takmer vidieť darebáka ako sa snaží uniknúť z vnútra pasce.
V hre Skylanders Trap Team môžete hrať za Skylanderov, alebo môžete pochytať najhľadanejší darebákov v SKYLANDS a rokovať s nimi dobro. Je len na Vás, aby ste našli týchto nezbedníkov a pochytali ich do nových pascí, ktoré ich prenesú do reálneho sveta prostredníctvom Traptanium portálu. Akonáhle sú v pasci, môžete ich vrátiť do SKYLANDS ako hrateľnú postavu. Táto vzrušujúca nová úroveň hry Vám dáva možnosť kedykoľvek prepínať medzi hrou za hrdinov alebo zloduchov a vytvára tak zábavnú a jedinečnú hrateľnosť.
Tematicky navrhnuté pasce prinášajú rozmanitosť do zberateľského rozmeru hry Skylanders Trap Team. Každá pasca je zladená so živlom, ktorý reprezentuje a umožňuje Vám chytať zloduchov, ktorí spadajú pod daný živel. Napríklad, keď pri skúmaní sveta SKYLANDS narazíte na vodného zloducha, môžete vložiť vodné pást do Traptanium portálu a chytiť daného darebáka, rovnako ako ho vrátiť späť do SKYLANDS ako hrateľnú postavu, ktorá Vám pomáha v boji za dobro. S každou novou pascí, ktorú pridáte do svojej zbierky sa Vám otvára vzrušujúce svet nových možností!
Skylanders Trap Team ponúka úplne nový príbeh plný dobrodružstva so zábavnými a zaujímavými novými postavami, rovnako ako vracajúcimi sa obľúbenými. Hra ponúka rozmanitý a dynamický, príbehový herný zážitok, plný dobrodružstva, boja, hlavolamov, mini hier a aktivít. Ponúka tiež kooperatívny režim pre dvoch hráčov a to všetko v rôznych nových presvedčivých herných prostrediach. S každým novým prírastkom do svojej Trap Team kolekcie sa Vám odomknú vzrušujúce nové herné možnosti v každej úrovni. Skalní fanúšikovia môžu hrať Skylanders Trap Team s celou svojou zbierkou 175 kompatibilných postáv z hier Skylanders Swap Force, Skylanders Giants a Skylanders: Spyro 's Adventure.
Úplne nová skupina Skylanderov, známa ako majstri pascí stojí na čele vyzbrojená svojimi nadrozmernými krištáľovými zbraňami v boji proti najhľadanejším darebákov a arcizloduchovi KAOS. V hre Vás čaká viac ako 50 nových hrateľných Skylanders hrdinov, vrátane nových majstrov pascí, kľúčových Skylanderov a prepracovaných pôvodných, obľúbených Skylanderov.

Súvisiace produkty