• Hra o tróny - Zrodenie CZ (CD Key)

Hra o tróny - Zrodenie CZ (CD Key)

  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

13,90 €

Digitálna licencia

Popis

Hra sa aktivuje prostredníctvom platformy Steam (http//www.steampowered.com)

Hra o tróny: Zrodenie je herná adaptácia slávnej románovej série od George R.R. Martina Pieseň ľadu a ohňa, ktorá bola tiež sfilmovaná HBO a teší sa veľkej obľube. V tejto realtimovej stratégii závisí Váš úspech nielen na Vašich vojenských, strategických schopnostiach, ale i na politickej obratnosti! V hre sa ocitnete uprostred bojov a intríg rodov, ktoré tvorili Westeroské kráľovstvo. Okolo Vás sa odvíjajú všetky udalosti, ktoré tvoria tisícročné korene ságy Pieseň ľadu a ohňa - od príjazdu Nymerie do Dornu až po prebudenie "Iných" za Stenou.
V tejto rozsiahlej strategickej hre je možné zvíťaziť i inými spôsobmi, než len hrubou silou. Rovnako dobrých výsledkov môžete docieliť vojenskou blokádou, ekonomickým tlakem či zákernými politickými jednaniami. Zrada a vyhýbavosť na Vás číhajú na každom kroku, takže si nezabudnite stále kryť chrbát!
Okrem pútavej singleplayerovej kampane, nad prípravou ktorej dohliadal sám George R.R. Martin, ponúka Hra o tróny: Zrodenie tiež vynikajúci multplayerový zážitok. Bojov o Železný trón sa môže zúčastniť až osem hráčov.
Herná adaptácia populárnej fantasy série Hra o tróny od George R.R. Martina
Nebývalé strategické možnosti - víťazstvo je možné docieliť vojenskou silou, diplomaciou i ekonomickou prevahou
Odhaľte pozadie svrta Hry o tróny
Súperte s ďalšími 7 hráčmi

Minimálna konfigurácia :
Windows XP, Vista[32bit], Win 7, dvojjadrový procesor 2200MHz, pamäť 1024MB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 6600 GT / Radeon X1600 XT), 10.00GB voľno na disku, DVDROM

Hra vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!