• Konzoly
  • Sony PlayStation 4 Pro (PS4) 1TB

Sony PlayStation 4 Pro (PS4) 1TB

  • 5 dní

389,90 €

Trailer a náhľad

Popis

Dostupnosť produktu: 10. november 2016, prijímame predobjednávky.

Sony predstavuje novú výkonnejšiu verziu konzoly PS4 ktorá ponúkne ešte lepšie herné zážitky a dokonalejšiu grafiku.

PS4 Pro vylepší PS4 hry tým, že podporuje najnovšie zobrazovacie technológie prostredníctvom rozlíšenia 4K a High Dynamic Range (HDR), rovnako ako plynulejšiu snímkovaciu frekvenciu. Hry, ktoré už vyzerajú teraz dobre na PS4 budú vyzerať ešte bohatšie a detailnejšie, vďaka silnejšej GPU a rýchlejšiemu procesoru v srdci PS4 Pro.


S viac pixelmi, 4K je vyššie rozlíšenie ktoré prinesie lepšiu grafiku a ostrejšie detaily. HDR technológia priblíži zobrazovanie ešte viac k realite.

Zvýšením výkonnosti a schopnosti systémovej architektúry , vrátane CPU a GPU , PS4 Pro umožňuje vyrábať hry graficky  oveľa podrobnejšie a s nevídanou presnosťou . Majitelia  4K televízorov si budú môcť vychutnať všetky tituly PS4 vo vyššej kvalite , rozlíšenie 4K ako je kvalita * 1 , v rýchlejšej a v stabilnejšej snímkovej frekvencii . Okrem toho PS4 Pro podporuje prehrávanie videa 4K robiť 4K streaming vo video službách, ako je Netflix a YouTube .

Majitelia HDTV si budú tiež môcť užíť vylepšené schopnosti a hranie na PS4 Pro, pretože systém umožňuje vysoké rozlíšenie 1080p pre všetky PS4 hry a vyššie alebo stabilnejšie frame rate u niektorých podporovaných titulov.
Okrem toho, s výhľadom do budúcnosti pre budúcnosť zobrazovacích technológií, všetky PS4 systémy vrátane PS4 Pro bude podporovať HDR zobrazovaciu technológiu * 3, ktorá umožňuje reprodukciu jasu a tmy a zároveň poskytuje, oveľa širší rozsah farieb. Používatelia, ktorí vlastnia HDR-kompatibilné televízory si budú môcť vychutnať podporované hry a ďalší multimediálny obsah s vizuálmy, ktoré sú realistickejšie, prekvapivo živé a pravdivejšie k spôsobu, akým ľudské oko vidí skutočný svet.

Balenie obsahuje :
    Konzolu PS4 PRO čierna
    EarPhone sluchátka
    1x. Ovládač Dualshock 4 čierny
    HDMI kábel
    USB nabíjací kábel
    Napájací kábel