• Konzoly
  • EVOLVEO Fighter F1 (PS3/PC)

EVOLVEO Fighter F1 (PS3/PC)

  • HW
  • Skladom

39,90 €

Popis

EVOLVEO Fighter F1 je gamepad určený všetkým náruživým hráčom s univerzálnym využitím ako s počítačom, tak aj ako ovládač pre hernú konzolu PlayStation 3, Android box alebo Android smartphone. Vstavaný 32-bitový MCU čip s výpočtovou schopnosťou až 48 miliónov výpočtov za sekundu zabezpečuje vysokú citlivosť a rýchlu odozvu pri hraní hier.

Ergonomický dizajn zaručuje pohodlný úchop a v kombinácii s tradičným rozmiestnením tlačidiel je ovládanie veľmi intuitívne. Gamepad EVOLVEO Fighter F1 je tiež vybavený dvoma vibračnými motorčekmi, ktoré dokážu sprostredkovať naozajstný herný zážitok.

Dva tradične rozmiestnené joysticky disponujú veľkou presnosťou a sú potiahnuté špeciálnou vrstvou gumy, ktorá zabraňuje skĺznutiu prstov a zároveň sú navrhnuté tak, aby sprostredkovali pohodlné ovládanie pre každého. Jedinečné tlačidlá štart, select, clear, turbo a home sú dôležité funkcie, ktoré určite využije každý naozajstný hráč.

Ergonomický komfortný dizajn Kompatibilita s Windows / PlayStation3 / Android Veľkokapacitné 600 mAh Li-on batéria duálny vibrácie Automatické vypnutie pri dlhšom nepoužívaní Odnímateľný nastaviteľný klip pre Android smartphone Veľmi presné joysticky Možnosť pripojenia Bluetooth, 2.4 GHz alebo USB kábel    

.