• Hammer & Sickle CZ (PC)

Hammer & Sickle CZ (PC)

  • PC
  • Skladom
  • stratégia

6,90 €

Krabicová verzia

Popis

Profesionálna verzia s českými titulkami.
Hammer & Sickle je taktické RPG zasadené do sveta Silent Storm. Príbeh sa odohráva v britsko-americkom sektore okupovaného Nemecka na jar roku 1949. V úlohe sovietského tajného agenta sa ocitáte uprostred tvrdého stretu špionážnych služieb v pekle tajnej vojny. Musíte sa zorientovať v spletitej sieti intríg a prijímať rozhodnutia, ktoré ovplyvnia osud sveta. Bude žiť v miery, alebo sa prepadne do zmätku 3. svetovej vojny?
Výber štyroch odlišných tried hlavného charakteru (vojak, špión, ostreľovač a granátnik).
Na Vašich rozhodnutiach nezávisí len záver hry, ale aj celý jej priebeh.
Prepracované charaktery postáv, ktorých osobnosť môže ovplyvniť herné udalosti či náladu v tíme. Niektoré postavy sa dokonca môžu rozhodnúť, že skupinu opustia alebo dokonca otvorene vystúpia proti nej.
90 rôznych zbraní nielen z obdobia 2. svetovej vojny, ale aj terajších experimentálnych modelov, ako napr. APS, alebo MAT49.
Novo zabudovaný meter neprimeraného správania vyhodnotí Vaše zachádzanie s civilistami, ktorý sa v zapätí môžu obrátiť proti Vám.
Peniaze tu hrajú dôležitú úlohu nielen kvôli nákupom zbraní ale aj iného vybavenia, či vykúpenia sa z problémov kriminálnikov, ale i polície.
Minimálna konfigurácia :
Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, GeForc2 MX/ Radeon 9000