Unravel Two (SK PSN) (digitálny produkt)

  • PS4
  • Skladom
  • detská
  • jazyk
  • titulky

20,90 €

Digitálna licencia

Popis

Před koupí si prosím zkontrolujte nastavený region na Vaší konzoli, který musí souhlasit se zakoupenou licencí.
Licence zakoupená s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat.

UNRAVEL™ TWO Odpútaním sa od minulosti vzniknú nové vzťahy.
V Unravel Two si vytvoríte vzťahy s postavami Yarny v kooperačnej hre alebo hre pre jedného hráča a počas riešenia výziev zocelíte priateľstvo. Vydajte sa za dobrodružstvom do úžasných miest a pozrite sa, ako sa okolie prebúdza do nového života.
Max. 2 hráči v off-line kooperácii • Rozlíšenie: 720p, 1080i, 1080p • Vibrácie DUALSHOCK4: podporované • 5 GB na HDD • Veľkosť uložených dát: 15 MB Jednorázová licence na stahování do více systémů PS4. Pro využití na primárním PS4 není přihlášení k PSN vyžadováno, je však vyžadováno na ostatních systémech PS4. Než začnete tento produkt používat, přečtěte si důležité zdravotní informace v sekci Zdravotní varování.
Vydavateľ kupónu s kódom: Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (identifikačné číslo spoločnosti: 06020283), 10 Great Marlborough Street, Londýn, W1F 7LP, Veľká Británia. Kupón si môžu u vydavateľa uplatniť používatelia, ktorí majú účet Sony Entertainment Network (SEN) registrovaný na Slovensku. Na ponuku sa vzťahujú zmluvné podmienky, zásady ochrany osobných údajov, zmluvné podmienky používania kupónov s kódom, zmluvné podmienky používania softvéru a ďalšie špecifické podmienky vzťahujúce sa na obsah/službu. Pozrite si stránku www.playstation.com/legal/PSNTerms. Ak nesúhlasíte s obsahom podmienok, neuskutočňujte nákup. Používatelia musia byť starší ako 7 rokov, pričom od používateľov mladších ako 18 rokov sa vyžaduje rodičovský súhlas. Ak chce používateľ uplatniť kupón s kódom na vekovo obmedzený obsah/služby, musí mať dovŕšený požadovaný vek. Funkcia online hier pre viacerých hráčov na PlayStation®4 (ak je to relevantné vzhľadom na obsah/ služby) je k dispozícii len pre používateľov, ktorí majú zakúpené aktuálne predplatné PlayStation®Plus. Vyžaduje sa systém PlayStation®3, PlayStation®Vita, PlayStation®4 alebo iný kompatibilný systém od spoločnosti Sony a fungujúce internetové pripojenie. Poplatky spojené s internetovým pripojením hradí používateľ. Kupón s kódom nie je možné zameniť za hotovosť a nesmie byť predmetom predaja ani inej výmeny. V prípade straty, odcudzenia alebo využitia bez vášho súhlasu sa za kupón neposkytuje náhrada. Kupón je jednorazový.
NA HRANIE MUSÍTE SÚHLASIŤ SO ZMLUVOU KONCOVÉHO POUŽÍVATEĽA EA (TERMS.EA.COM/SK) A SO ZÁSADAMI OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV A POUŽÍVANIA SÚBOROV COOKIE EA (PRIVACY.EA.COM/SK). AK CHCETE ZÍSKAŤ PRÍSTUP K ON-LINE FUNKCIÁM, MUSÍTE BYŤ STARŠÍ AKO 16 ROKOV, MAŤ INTERNETOVÉ PRIPOJENIE A ÚČET EA (VEK SA MÔŽE LÍŠIŤ, VIAC INFORMÁCIÍ NA HTTP://O.EA.COM/EA/CHILD-ACCESS).
“2”, “PlayStation” and “O” are registered trademarks of Sony Interactive Entertainment Inc. “Sony Entertainment Network” is a registered trademark or trademark of Sony Corporation. All rights reserved. EA Swiss Sarl, Place du Molard 8, 1204 Geneva, Switzerland.
© 2018 Electronic Arts Inc. Unravel je ochrannou známkou spoločnosti Electronic Arts Inc.