Apex Legends 6,000 +700 Bonus Apex Coins (SK PSN) (digitálny produkt)

  • PS4
  • Skladom
  • akčná
  • jazyk
  • titulky

59,90 €

Digitálna licencia

Popis

Elektronická licence určená pro platformu CZ PSN, kód je zasielaný výhradne na email do 15 minút od potvrdenia prijatia platby. 

APEX LEGENDS™ Vyžaduje sa plná hra
Kúpte si 6 700 mincí Apex Coins**.
Táto herná mena slúži na nákup kozmetických predmetov pre postavy a zbraní v obchode s možnosťou priamej kúpy.
Mince Apex Coins môžete použiť aj na nákup kozmetických balíčkov Apex Packs a odomknutie nových postáv v hernom obchode.
Jednorázová licencia na sťahovanie do viac systémov PS4. Pre využitie na primárnom PS4 nie je prihlásenie k PSN vyžadované,je ale vyžadované na ostatných systémoch PS4.Než začnete tento produkt používať, prečítajte si dôležité zdravotné informácie v sekcii Zdravotné varovanie.
Vydavateľ kupónu s kódom: Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (identifikačné číslo spoločnosti: 06020283), 10 Great Marlborough Street, Londýn, W1F 7LP, Veľká Británia. Kupón si môžu u vydavateľa uplatniť používatelia, ktorí majú účet Sony Entertainment Network (SEN) registrovaný na Slovensku. Na ponuku sa vzťahujú zmluvné podmienky, zásady ochrany osobných údajov, zmluvné podmienky používania kupónov s kódom, zmluvné podmienky používania softvéru a ďalšie špecifické podmienky vzťahujúce sa na obsah/službu. Pozrite si stránku www.playstation.com/legal/PSNTerms. Ak nesúhlasíte s obsahom podmienok, neuskutočňujte nákup. Používatelia musia byť starší ako 7 rokov, pričom od používateľov mladších ako 18 rokov sa vyžaduje rodičovský súhlas. Ak chce používateľ uplatniť kupón s kódom na vekovo obmedzený obsah/služby, musí mať dovŕšený požadovaný vek. Funkcia online hier pre viacerých hráčov na PlayStation®4 (ak je to relevantné vzhľadom na obsah/služby) je k dispozícii len pre používateľov, ktorí majú zakúpené aktuálne predplatné PlayStation®Plus. Vyžaduje sa systém PlayStation®3, PlayStation®Vita, PlayStation®4 alebo iný kompatibilný systém od spoločnosti Sony a fungujúce internetové pripojenie. Poplatky spojené s internetovým pripojením hradí používateľ. Kupón s kódom nie je možné zameniť za hotovosť a nesmie byť predmetom predaja ani inej výmeny. V prípade straty, odcudzenia alebo využitia bez vášho súhlasu sa za kupón neposkytuje náhrada. Kupón je jednorazový.