Saints Row (Day One Edition) CZ (PC)

  • PC
  • Predobjednávka
  • akčná
  • jazyk
  • titulky

59,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Dátum vydania - 25. februára 2022, prijímame predobjednávky.

Víta Vás Santo Iles, fiktívne mesto v srdci amerického juhozápadu. Vo svete plnom zločinu, kde nemilosrdné frakcie bojujú o moc, sa skupinka mladých priateľov snaží rozbehnúť vlastný zločinecký podnik, dostať sa na vrchol a presláviť sa na vlastnú päsť. Ako budúci Šéf založíte Svätých a vyrazíte do boja proti Los Panteros, Idolom a Marshallom, zatiaľ čo budete budovať svoje impérium na uliciach Santa Ilesa a súperiť o kontrolu nad mestom.

Saints Row je vlastne príbeh o start-upovej firme - akurát že náplňou práce Svätých je zločin. Užite si jedinečný rozsiahly svet Santo Iles, ktorý predstavuje pozadie divokého a za vlasy pritiahnutého sandboxu plného napínavých vedľajších lúpeží, zločineckých podnikov a strhujúcich misií, v ktorých budete strieľať, jazdiť a plachtiť v lietajúcom obleku, aby ste sa dostali na vrchol.

Prebuďte svojho vnútorného Svätého vďaka najpokročilejším nástrojom pre úpravu postavy, aká bola kedy v hre s otvoreným svetom k videniu - vytvorte si postavu, auto aj vlastnú partiu. Ponorte sa do epických prestreliek a rýchlych automobilových naháňačiek a prežite bláznivé okamihy, ktoré môžete zažiť len v Saints Row, na pozadí originálneho príbehu, ktorý sleduje pozoruhodný vzostup Svätých k moci.

Užite si slobodu a zahrajte si celú kampaň s kamarátom vďaka plynulej a neviazanej kooperatívnej hre, kde môžete posúvať hranice možností svojho gangu a vytvoriť si spoločne vlastné herné zážitky.