• Curious Tale of the Stolen Pets VR (PS4)

Curious Tale of the Stolen Pets VR (PS4)

  • PS4
  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

17,90 €

Krabicová verzia

Trailer a náhľad

Popis

Zažite interaktívny príbeh o detských zázrakoch! Pomôžte vášmu dedkovi vyriešiť záhadu ukradnutých zvieratiek a preskúmajte úžasné miniatúrne svety vytvorené od základu pre VR. Každý svet je jedinečný, plný interakcii a farieb.
Nechajte sa viesť hlasom vášho dedka, vydajte sa späť na fantastické dobrodružstvo z vášho detstva a do svetov, ktoré ste spolu vytvárali. Vráťte sa do radostnej minulosti a zložitého vzťahu s vašou sestrou. Uvedomíte si veci sami o sebe, na ktoré ste zabudli už pred desiatkami rokov.
Pokračujte hrou vďaka riešeniu odľahčených hádaniek za použitia rúk: chytajte, strkajte, spúšťajte a roztáčajte množstvo interaktívnych prvkov v každom svete a odhaľujte stopy či skryté zvieratká. Každý svet je plný rušného života. Hra neobsahuje žiadne časové limity. Zostaňte vo svete, dokým nevyriešite všetky hádanky, alebo pokračujte ďalej, až keď budete chcieť.
Okrem maznáčikov, ktoré potrebujú vašu pomoc, obsahuje každý miniatúrny svet aj tajné mince, ktoré môžete odhaliť vďaka hrateľnosti, ktoré vo VR dosahujú nových výšin: Nakuknite za zúriacu sopku, nakloňte sa a preskúmajte vršok chyže alebo prehľadajte dno ľadového jazera.

Súvisiace produkty