• Assassins Creed 4 - Black Flag CZ (PS4)

Assassins Creed 4 - Black Flag CZ (PS4)

  • Skladom
  • jazyk
  • titulky

16,90 €

Trailer a náhľad

Popis

 Píše sa rok 1715. Karibiku vládnu piráti, ktorí si vytvorili vlastnú republiku, ktorá nepozná žiadny zákon a v ktorej korupcia, chamtivosť a násilie nie sú ničím cudzím. Medzi týmito tyranmi je aj mladý bezohľadný kapitán Edward Kenway. Svojim bojom za slávu si vyslúžil úctu aj takých legiend, ako je Blackbeard (Edward Thatch). Ten boj ho však zároveň vtiahol do prastarej vojny medzi assassinmi a templármi - vojny, ktorá môže zničiť všetko, čo títo piráti vybudovali.


Vitajte v zlatom veku pirátstva.
Buďte pripravený na neuveriteľný zážitok, ktorý vašu konzolu či počítač určite nenechá chladnými, ale oslní vás neuveriteľnou grafikou, dychvyrážajúcimi efektami a hudobným pozadím, ktoré ešte viac zosiluje zážitok z hry. Pripravte sa na hodiny strávené v stave úplnej eufórie s hrou, ktorá vás úplne pohltí. Nabitý schopnosťami konzol novej generácie, pútavou pirátskou hudbou, skúsenosťami z úspechu série Assassin's Creed a perfektným herným zážitkom - toto je Assassin's Creed 4.
Staňte sa Edwardom Kenwayom, charizmatickým, napriek tomu však brutálnym pirátskym kapitánom, ktorý bol vycvičený assassinmi. Edward dokáže ľahko prechádzať medzi skrytou čepeľou assassinského rádu a všetkými novými zbraňami, vrátane kresadlových pištolí či dvoch šablí.
Preskúmavajte otvorený svet plný možností. Objavujte ten najväčší a najrozmanitejší svet Assassin's Creed, aký bol kedy vytvorený. Preskúmajte 50 unikátnych miest, od Kingstonu po Nassau, kde môžete prežit život piráta, ktorý zahŕňa: - vykrádanie vrakov pod hladinou mora - vraždenie templárov v rozvíjajúcich sa mestách - lov vzácnych zvierat v neskrotných džungliach - pátranie po pokladoch v stratených ruinách - únik do skrytých zátok
Staňte sa tým najobávanejším pirátom v celom Karibiku! Veľte na svojej lodi Kavka a vrhajte hnev na každého, kto ju zahliadne. Plundrujte a drancujte, aby ste mohli Kavku vylepšiť muníciou a vybavením, ktoré je potrebné pre boj s nepriateľskými loďami Vylepšenia lode sú pre Edwardov postup hrou veľmi dôležité. Zaútočte na masívne plachetnice a bezostychu sa na ne naloďte, naberajte námorníkov k svojej posádke, a vydajte sa na epické a nechválne preslávené dobrodružstvo.
Zažite krutú realitu, ktorá sa skrýva za predstavami o pirátoch. Ocitnite sa pri budovaní republiky na Bahamách medzi legendárnymi menami, ako sú Blackbeard, Calico Jack a Benjamin Hornigold, a prežite vskutku vyhrotené udalosti, ktoré definovali zlatý vek pirátstva.
Zážitok z hry pre viac hráčov. Bojujte navzájom alebo spolupracujte so svojimi priateľmi v neľútostne a veľmi dobre prijímanej hre viac hráčov. Vyberte si z rozmanitej škály postáv a bojujte na smrť v exoticky ladených mapách

Súvisiace produkty