• Anglers Club - Ultimate Bass Fishing 3D (3DS)

Anglers Club - Ultimate Bass Fishing 3D (3DS)

  • Nintendo 3DS
  • 7-14 dní
  • jazyk

16,90 €

Krabicová verzia

Popis

Angler’s Club: Ultimate Bass Fishing 3D zachytáva vzrušenie z turnaja v rybolove tým, že poskytuje najautentickejší a najprirodzenejší zážitok z rybárčenia na prenosnom systéme v skvelom 3D. Vďaka viac ako 40 majstrovským turnajom, môžete súťažiť a vyhrávať trofeje pomocou rôznych zručností a stať sa šampiónom svetovej triedy. Môžete si vybrať z ponuky lodí a viesť ich cez legendárne vody jazera Sunrise v snahe chytiť čo najväčší úlovok.
Angler’s Club Vám umožňuje vytvárať a upravovať svoje vlastné postavy pomocou in-game nástrojov, vytvárať fotografie so vstavaným fotoaparátom a vytvoriť rybára podľa svojej podoby. Navyše môžete zvýšiť svoje rybárske zručnosti a vedomosti pomocou realistických návnad, navijákov, prútov a ďalšieho vybavenia, takže hra je skvelý nástroj pre začiatočníkov naučiť sa športu, a nadšencov rybárčenia, ktorí sa chcú tešiť z jazera kdekoľvek.
Angler's Club: Ultimate Bass Fishing 3D predvádza využitie grafických možností systému Nintendo 3DS a vtiahne Vás do hry, kde si môžete vychutnať krásu jazera a nebývalé množstvo vizuálnej hĺbky v úsilí o veľký úlovok!
Sťaňte sa najlepším rybárom a otestujú si svoje zručnosti vo viac ako 40 turnajoch v rôznych disciplínach, aby ste vyhrali finančné odmeny a nakúpili lepšie vybavenie.
Prispôsobte si rybárske schopnosti a dostaňte sa na vrchol výberom vhodného člna, rybárskych miest a využitím výberu špičkového vybavenia a viac ako 500 rôznymi druhmi návnad.
Vďaka rozľahlosti jazera môžete nahodiť kdekoľvek v snahe chytiť rôzne druhy rýb vrátane legendárneho úlovku.
Vytvorte si jedinečný zážitok z rybárčenia pomocou svojho 3DS s vstavaným fotoaparátom a vytvorte si rybára k obrazu svojmu použitím skutočného obrazu.