• Sony PS4 Dual Shock 4 V2 (Black) (renovovaný)

Sony PS4 Dual Shock 4 V2 (Black) (renovovaný)

Originál Sony renovovaný a profesionálne vyčistený ovládač.Nejedná sa o nový produkt, záruka 12 mesiacov. Obsahuje známky používania.Dualshock 4 ovládač v inovovanej verzii 2. V2 Dualshock 4 má zbrusu novú verziu dotyko..

46,90 €

Skladom

Popis

Originál Sony renovovaný a profesionálne vyčistený ovládač.

Nejedná sa o nový produkt, záruka 12 mesiacov. Obsahuje známky používania.

Dualshock 4 ovládač v inovovanej verzii 2.

V2 Dualshock 4 má zbrusu novú verziu dotykového panela so sveteľnou lištou umiestnenou hore a so štýlovým matným povrchom.

Pre konzolu PS4 bol navrhnutý a vyvinutý úplne nový ovládač DualShock 4. Unikátny vstavaný senzor umožní mimoriadne citlivé pohybové ovládanie a vďaka dotykovému panelu umiestnenému na prednej strane ponúka rozšírený herný zážitok. Klasické analógové páčky na ovládači sú vylepšené za účelom čo najvyššej presnosti. Skvele padne do ruky aj za výdatnej pomoci nových tvarov na zadných tlačidlách.

Tlačidlo SHARE umožní úplne jednoduché zdieľanie obrázkov a videí priamo na Facebook alebo aktiváciu živého vysielania vašich herných zručností. Zvukové efekty obstará v ovládači vstavaný reproduktor. Vďaka klasickému konektoru pre slúchadlá s mikrofónom môžete komunikovať s priateľmi počas hrania.

Svetelný Light Bar na zadnej strane ovládača sa aktivuje podľa potreby. Mení zafarbenie podľa postavy v hre, čo umožní viac hráčom na jednej konzole lepšiu orientáciu na bojisku. S jeho pomocou tiež spoznáte, že je postava zranená. Ponorenie do bezchybných herných zážitkov umocňujú aj zlepšenie vibračnej odozvy.

Parametre a špecifikácie:

Funkcie:
Light Bar
SHARE tlačidlo
Touch Pad

Rozmery (Š x V x H):
162 x 52 x 98 mm

Hmotnosť:
210 g

Farebné prevedenie:
Čierne

Rozhranie:
USB (Micro B)
Jack 3,5 mm
Bluetooth 2.1 + EDR

Napájanie:
Integrovaná Li-Ion batéria 1000 mAh
Dobíjanie cez USB

Súvisiace produkty