• Masters of the Universe BDS Art Scale socha 1/10 Princess of Power She-Ra 28 cm

Masters of the Universe BDS Art Scale socha 1/10 Princess of Power She-Ra 28 cm

Dátum vydania - december 2023, prijímame predobjednávky.Medzi dvoma nádhernými exemplármi bujnej vegetácie Etherie stojí pekná a majestátna bojovníčka. Dvíha svoj mocný meč, aby ochránila svojich spojencov a utláča..

Iron Studios

Všetko od výrobcu

239,90 €

Predobjednávka

Popis

Dátum vydania - december 2023, prijímame predobjednávky.

Medzi dvoma nádhernými exemplármi bujnej vegetácie Etherie stojí pekná a majestátna bojovníčka. Dvíha svoj mocný meč, aby ochránila svojich spojencov a utláčaných ľudí zo svojej planéty proti silám tyranského dobyvateľa a jeho nasledovníkov.

S okrídlenou čelenkou na dlhých blond vlasoch, v bielych šatách s kovovými časťami, v červenom plášti a zlatých čižmách, je známa ako princezná moci. Po jej boku malé, bystré a okrídlené stvorenie so širokými žltými očami, fialovým zobákom a dúhovým vzorom na vnútornej strane uší, ktoré slúžia ako krídla, pristáva na jednej z pôvodných rastlín, pozoruje a obdivuje svojho ochrancu.

Jedna z najočakávanejších a najžiadanejších postáv fanúšikmi a zberateľmi konečne dostane svoju sochu v zbierke Iron Studios, She-Ra Princess of Power z Masters of the Universe v mierke 1/10!

Hmotnosť: 800g

Veľkosť: 28,5 x 16 x 14 cm

Kód produktu: 618231953233

Súvisiace produkty