• DC Comics Dynamic 8ction Heroes akčná figúrka 1/9 The Batman Who Laughs 20 cm

DC Comics Dynamic 8ction Heroes akčná figúrka 1/9 The Batman Who Laughs 20 cm

Ohľadom dostupnosti produktu sa prosím informujte vopred, nakoľko počet vyrobených kusov je limitovaný! Spomedzi všetkých "antihrdinských", zmutovaných postáv v multiverze DC je Batman Who Laughs, ktorý kombinuje ma..

Beast Kingdom Toys

Všetko od výrobcu

80,90 €

Na objednávku

Popis

Ohľadom dostupnosti produktu sa prosím informujte vopred, nakoľko počet vyrobených kusov je limitovaný!

Spomedzi všetkých "antihrdinských", zmutovaných postáv v multiverze DC je Batman Who Laughs, ktorý kombinuje maniakálne šialenstvo Jokera s hrubou silou Batmana, najfascinujúcejší. Fanúšikmi chválená postava, ktorá je jedinečná svojou osobnosťou a vzhľadom, sa stala svojou vlastnou legendou, z ktorej sa stávajú nočné mory!

Séria artikulovateľných akčných figúrok "Dynamic 8ction Heroes" od spoločnosti Beast Kingdom uvádza na trh figúrku Batman Who Laughs, ktorá predstavuje postavu plnú strachu a šialenstva! Figúrka s výškou 20 cm a viac ako 26 kĺbovými bodmi oživuje šialenú tvár so širokými ústami a 2 vymeniteľnými plastikami hlavy. Oblečenie inšpirované death metalom je zastúpené v celej svojej kráse s použitím skutočnej látky na oblek. Súčasťou sú aj charakteristické krídla.

Kód produktu: BKDDAH-063

EAN: 4711203444039